Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr

Kutija Šibica '90.

Finale: Uspinjača - Alibi Unimag 4:1 (V.Papić 2, Martić, Popovski - Mamić)
Utakmica za 3. mjesto: Dvojka Hrvatski Radio - Galerija Osijek 4:3 (Čalo 2, Sudy, Sakan - Pakasin 2, Radoš)
Polufinale: Alibi Unimag - Dvojka Hrvatski Radio 3:2 (Pavlic, Dr.Biškup, Mamić - A.Zajmi 2);
Uspinjača - Galerija Osijek 4:2 (M. Papić 2, Popovski 2 - Vukčević, Pakasin)


Uspinjača: Liplin, Popovski, Novak, Martić, Adamić, Ivančić, M.Papić, V.Papić, Miletić, Goričan
Alibi Unimag: Gospić, Dr.Biškup, Da.Biškup, Cvitanović, Mamić, Filipović, Pavlic, Sabolić, Kemfelja, Čukelj, Štrok, Đurinec
Dvojka Hrvatski Radio: Mohor, Tomašić, Čalo, Soldo, B.Zajmi, A.Zajmi, Sudy, Sakan, Radišić, Čavka
Galerija Osijek: Škaro, Pakasin, Končalović, Pintar, Radoš, Rupnik, Vukčević


Kutija Šibica '91.

Finale: Vero-T.IN.US. - SMP 3:2 (Živković, Čalo, Pavlic - Ivančić 2)
Utakmica za 3. mjesto: Grahorova - Sveti Rok Žabac 6:5 (0:0)(7m: Rešetar, Ćuk, Jurašić, Huskić, Žarak, Ročić - Golem, Jelavić, Horvat, M.Mavrović, V.Papić) - nakon 8 minuta utakmica je prekinuta zbog opasnosti od zračnog napada, pa su dogovorom momčadi svi igrači pucali sedmerce
Polufinale: Vero-T.IN.US. - Grahorova 4:1 (Pavlic 2, Meštrović, Čalo - Jurašić);
SMP - Sveti Rok Žabac 8:7 (4:4, 3:3)(Bogadi 3, Pipinić - Kalapač, V.Papič, Jelavić, Golem; 7m: Strupar 3, Bogadi - V.Papić 2, Jelavić)


Vero-T.IN.US.: Švigir, Živković, Brnas, Soldo, Balagović, Meštrović, Čalo, Mužek, Pavlic, Bronić
SMP: Feljan, Rogalo, Pipinić, Strupar, Rimac, Matković, Ivančić, Golub, Borzić, Bogadi
Grahorova: Kleščić, Ćuk, Žabčić, Maravić, M.Novak, Ročić, Jurašić, Rešetar, Orehovec, Čuček, Huskić, Žarak
Sveti Rok Žabac: Šubarić, Poljak, Golem, Z.Mavrović, M.Mavrović, Horvat, Jelavić, Kalapač, V.Papić, Rimac


Kutija Šibica '92.

Finale: Vero-T.IN.US.- Val 2:1 (Adamić 2 - Soldo)
Utakmica za 3. mjesto: Uspinjača - Sport Shop Petrinjčica 4:3 (2:2)(Bogdanović 2, V.Škrinjar, Palić - Sučec, Strupar, Šeperac)
Polufinale: Vero-T.IN.US. - Sport Shop Petrinjčica 2:1 (Adamić, Pavlic - Taslidža);
Val - Uspinjača 4:3 (2:2)(Haramina, Brnas - Bogdanović, D.Boban; 7m: Soldo, Brnas - D.Boban)


Vero-T.IN.US.: Švigir, Vuković, Pavlic, Vidiček, Sačer, Horvat, Balagović, Sudy, Adamić, Hrovat
Val: Mohor, Brnas, Meštrović, Uzelac, Tomažić, R.Ferenčina, Matković, Mužek, Haramina, Soldo
Uspinjača: Goričan, V.Škrinjar, Bogdanović, Palić, Popovski, Miletić, Ivančić, Liplin
Sport Shop Petrinjčica: Solomun, Sučec, Rimac, Strupar, Šeperac, Boršić, Sova, Ružić, Borota


Kutija Šibica '93.

Finale: Unimag Puntijarka - Promet Orkan 1:0 (Kemfelja)
Utakmica za 3. mjesto: Zlatarna Bisaku - Caffe Joker 5:4 (Marić 3, Kuš 2 - Svilokos, Pavlek, Adamić, Radišić)
Polufinale: Unimag Puntijarka - Zlatarna Bisaku 3:1 (Pavlic 2, Lehki - Bijelić);
Promet Orkan - Caffe Joker 5:1 (Bogadi 2, Strupar 2, Palić - Tomić)


Unimag Puntijarka: Švigir, Katovčić, Milanović, Pavlic, Šemper, Kemfelja, Lehki, Derviščaušević, Štrok
Promet Orkan: Jakovljević, Bogadi, Solina, Pipinić, Strupar, Miličević, Golub, F.Filipović, Čorluka, Palić
Zlatarna Bisaku: Butina, Ravlić, Kuš, Poldrugač, Kosić, Bisaku, Žitković, Marić, Bijelić
Caffe Joker: Piplica, Svilokos, Gršić, Pavlek, Tomić, Radišić, Adamić, Kukić, Stefanović


Kutija Šibica '94.

Finale: Disco NBA Vrbovec - Globus Holding 2:0 (Haramina 2), Globus Holding - Disco NBA Vrbovec 5:3 (Pavlek 3, Peternac 2 - Pavlic 3)
Utakmica za 3. mjesto: Tornado Ozalj - Dvojka 0:4 (Popovski, Sudy, Katovčić, Gospić), Dvojka - Tornado Ozalj 2:3 (Katovčić, Sudy - Harmat, Orsag, Tkalčić)
Polufinale: Disco NBA Vrbovec - Tornado Ozalj 4:0 (T.Gričar 3, Brnas), Tornado Ozalj - Disco NBA Vrbovec 3:3 (Solina, Karl 2 - Haramina, Brlek, Pavlic);
Globus Holding - Dvojka 0:2 (Sudy, Čavka), Dvojka - Globus Holding 1:4 (Čavka - Ma.Tuta, Adamić, Pavlek 2)


Disco NBA Vrbovec: Rumbak, Pavlic, T.Gričar, Brnas, Miletić, Brlek, Huskić, Haramina, Mužek, Bronić
Globus Holding: Držanić, Balagović, D.Ferenčina, R.Ferenčina, Čivrag, Adamić, Pavlek, Peternac, Ma.Tuta, Panadić
Dvojka: Gospić, Katovčić, Soldo, Popovski, Čavka, Sudy, Bogdanović, Deželić, Deverić, Papić
Tornado Ozalj: Berc, Harmat, Budimir, Smoljo, Tkalčić, Karl, Sopić, Solina, Sporiš


Kutija Šibica '95.

Finale: MNK Sec - MNK Promet Orkan ZUC 3:2 (Živković, Čeko, V.Papić - Kajba, Strupar), MNK Pormet Orkan ZUC - MNK Sec 3:4 (Kajba 2, Bilić - Margeta, Slišković, Čeko, Živković)
Utakmica za 3. mjesto: Pivnica Z - MNK Jastreb Pilana Krašić 4:2 (Sučec, Beloša-Fijan, Vuković, Šašivarević - Šeperić 2), MNK Jastreb Pilana Krašić - Pivnica Z 3:4 (D.Boban 2, Cvetko - Šašivarević 2, Mužek 2)
Polufinale: MNK Sec - Pivnica Z 4:1 (Bazina, Čeko, Margeta, V.Papić - Beloša-Fijan), Pivnica Z- MNK Sec 3:4 (Sučec, Benšek, Šitum - V.Papić 2, Živković 2);
MNK Promet Orkan ZUC - MNK Jastreb Pilana Krašić 5:3 (Strupar 2, Kajba, Pipinić, Z.Mavrović - Šeperić 2, Peršin), MNK Jastreb Pilana Krašić - MNK Promet Orkan ZUC 0:5 (Bogadi 2, Strupar 2, Kajba)


MNK Sec: Jakovljević, Čeko, Margeta, Marušić, B.Slišković, Grubišić, Živković, V.Papić, Bazina, Haramina, M.Papić
MNK Promet Orkan ZUC: Knapić, Bilić, Suvajac, Strupar, Jurinčić, Vidiček, Kajba, Pipinić, M.Mavrović, Z.Mavrović, Bogadi
Pivnica Z: Švigir, Brnas, Benšek, Šitum, Mužek, Sučec, Novak, Vuković, Beloša-Fijan, Šašivarević, Regvar
MNK Jastreb Pilana Krašić: Pucar, Marušić, Vujčec, Kovačić, Peršin, Cvetko, Šeperić, D.Boban, Radošević, Krcivoj


Kutija Šibica '96.

Finale: 2.GB HVO Škripari - MNK Promet Orkan ZUC 2:1 (Hrkač, Brlenić - Kajba), MNK Promet Orkan ZUC - 2.GB HVO Škripari 1:2 (Dervišagić - Tomičić, S.Bubalo)
Utakmica za 3. mjesto: Tange Lange Fertstrop - Sesvete 3:6 (I.Musa 2, Šimić - Čivrag 2, Pavlic, Derviščaušević, Šemper, Kemfelja), Sesvete - Tange Lange Fertstrop 2:5 (Pavlic, Kemfelja - Je.Grubišić 3, Musa, Šimić)
Polufinale: Tange Lange Fertstrop - 2.GB HVO Škripari 1:0 (Je.Grubišić), 2.GB HVO Škripari - Tange Lange Fertstrop 5:2 (S.Musa, Prusina, S.Bubalo, Tomičić, Brlenić - I.Spajić, I.Musa);
Sesvete - MNK Pormet Orkan ZUC 1:2 (Pavlic - Kajba, Z.Mavrović), MNK Promet Orkan ZUC - Sesvete 2:2 (Horvat, Kajba - Biškup, Čavka)


2.GB HVO Škripari: Terkeš, Prusina, Delić, Tomičić, Vidiček, S.Bubalo, Brlenić, Hrkač, Grbešić, S.Musa
MNK Promet Orkan ZUC: Panadić, Jurinčić, Horvat, Kovčalija, Kajba, Z.Mavrović, Miletić, Slišković, Dervišagić, Bilić
Sesvete: Rumbak, Čavka, Pavlic, Šemper, Kemfelja, Čivrag, F.Filipović, Biškup, Derviščaušević, Marasović
Tange Lange Fertstrop: Brašnić, Brčić, Marjanović, Livaja, M.Spajić, I.Spajić, Je.Grubišić, Jo.Grubišić, Musa


Kutija Šibica '97.

Finale: Megaton Music - Moby Dick 4:3 (1:1) (Gracin - Balagović; 7m: Čarapina, Gracin, Đulvat - Prosinečki, Balagović)
Utakmica za 3. mjesto: 2.GB HVO Škripari - MNK Promet Orkan ZUC 3:1 (Hrkač 2, Jelovčić - Dervišagić)
Polufinale: Megaton Music - MNK Promet Orkan ZUC 2:1 (Čarapina, Đulvat - Dervišagić);
Moby Dick - 2.GB HVO Škripari 6:2 (Dragoslavić 3, Brnas, Pavlek, R.Ferenčina - Ivanković, Brlenić)


Megaton Music: Jukić, Đulvat, Gracin, T.Gričar, Šekrst, Beljo, Grdović, Čuljak, Hadela, Čarapina
Moby Dick: Bjelanović, Županac, Balagović, Pavlek, R.Ferenčina, Dragoslavić, Brnas, Marić, E.Cerin, Prosinečki, S.Marić, Peternac
2.GB HVO Škripari: Terkeš, Mikas, Puljić, Hrkač, Brlenić, Ivanković, Jelovčić, Bubalo, N.Tomičić, Jerkić
MNK Promet Orkan ZUC: Hrovat, Vulelija, Šokota, Vuković, Dervišagić, Copak, Jurinčić, Z.Mavrović, Dodig, Suvajac


Kutija Šibica '98.

Finale: Moby Dick Segafredo - Pivnica Z 4:2 (Adamić, Pavlek 2, Jozić - N.Vidiček, Mužek)
Utakmica za 3. mjesto: Megaton Music - MNK Pepsi Glama 7:6 (3:3)(Beljo, Gracin, Grdović - Halužan, Gršić, Hržić; 7m: Čarapina 3, Gracin - Huskić, Halužan, Gršić)
Polufinale: Pivnica Z - Megaton Music 4:2 (Mužek 3, Šitum - Gracin, T.Gričar);
Moby Dick Segafredo - MNK Pepsi Glama 3:1 (Adamić, Copak, Marić - Halužan)


Moby Dick Segarfedo: Jozić, Balagović, D.Ferenččina, R.Ferenčina, Brnas, Pavlek, Ma.Tuta, Sopić, Adamić, Copak, S.Marić, Prosinečki, Peternac
Pivnica Z: Rumbak, Tomašek, Harmat, Suvajac, M.Vidiček, N.Vidiček, Kajba, Mužek, Šitum, Vuković, Regvar, Anušić
Megaton Music: Jukić, T.Gričar, Đulvat, Sudy, Šekrst, Beljo, Grdović, Hadela, Čarapina, Čuljak, Gracin
MNK Pepsi Glama: Hrovat, Gršić, Brajko, Ivančić, Hržić, Halužan, Karabašić, Škrlec, Huskić, Prica, Eremija


Kutija Šibica '99.

Finale: Megaton Music GŠ - Petar RKM 2:1 (Ašanin, Gracin - Harmat)
Utakmica za 3. mjesto: Matan IDIS - Auto Carić MAPOK Sesvete 5:2 (Lovreković, Tomić 3, V.Papić - Kemfelja, Škrinjar)
Polufinale: Magaton Music GŠ - Matan IDIS 7:0 (Grdović 4, V.Čarapina, Beljo, Brlek);
Petar RKM - Auto Carić MAPOK Sesvete 4:3 (2:2)(Benšek, Dlačić - Kemfelja, Dr.Biškup; 7m: Huskić, Dlačić - V.Škrinjar)


Megaton Music GŠ: Jukić, T.Gričar, Brlek, Šekrst, Beljo, Grdović, Gracin, V.Čarapina, Đulvat, Ašanin, Čerkez
Petar RKM: Idrizi, Janošević, Šitum, Kajba, J.Čarapina, Čuljak, Harmat, Dlačić, Kranjčec, Huskić, Benšek, Anušić
Matan IDIS: Pinjagić, V.Papić, Lovreković, Tomić, Klarić, Tumpak, Svilokos
Auto Carić MAPOK Sesvete: Eremija, V.Škrinjar, F.Filipović, Pavlic, Dr.Biškup, S.Filipović, Derviščaušević, Kemfelja, Manestar

Sponzori


Organizator
Pokrovitelj
Generalni sponzor
Medijski pokrovitelj
Sportski sponzor

Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr