Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr

Kutija Šibica 2000.

Finale: Promet Orkan - Petar PSK 2:3 (Adamić, Z.Mavrović - Bičak, Dervišagić, Huskić)
Utakmica za 3. mjesto: Megaton Music - Diadema I 3:2 (Grdović 2, Gričar - Odorjan, Kajtaz)
Polufinale: Diadema I - Petar PSK 1:2 (Davidović - Dervišagić, Harmat);
Megaton Music - Promet Orkan 3:5 (2:2) (A.Beljo, Grdović - Tomić 2; 7m: Banović - Adamić, Tomić, Vuković)


Petar PSK: Knapić, Bičak, Janošević, Kranjčec, Huskić, Karašić, Harmat, Dervišagić, Čivrag, Gracin, Vidiček, Idrizi
Promet Orkan: Hrovat, M.Mavrović, Z.Mavrović, Suvajac, Dodig, Kraljević, Pipinić, Adamić, Tomić, Vuković, Roguljić, Bilić
Megaton Music: Jukić, Gričar, G.Lacković, Purgar, Šekrst, A.Beljo, Grdović, Banović, Čuljak, Čerkez, Čarapina
Diadema I: Švigir, Gršić, Klarić, Barun, Obradović, Kajtaz, Petrić, Davidović, Odorjan


Kutija Šibica 2001.

Finale: AMB Kolor - Renault Auto Krešo 0:3 (Pavlek 2, Bogadi)
Utakmica za 3. mjesto: SK SuperSport - MNK Petar Rauch Bravo 3:0 (b.b.)
Polufinale: MNK Petar Rauch Bravo - AMB Kolor 3:5 (2:2) (Karašić, Hertl - Bijader, Filipović; 7m: Huskić - Alpeza, Golub, Mandić);
SK SuperSport - Renault Auto Krešo 1:3 (Brlek - Haramina, Regvar, Mužek)


Renault Auto Krešo: Solomun, Regvar, Šitum, Čalo, R.Ferenčina, Penzer, Mužek, Pavlek, Brnas, Haramina, Bogadi, Novak
AMB Kolor: Sećka, Gilja, Golub, Leko, Šarić, Filipović, Čuić, Figenwald, Mandić, Bijader, Šapina, Alpeza
SK SuperSport: Jukić, G.Lacković, Gričar, Banović, Purgar, Šekrst, A.Beljo, Grdović, V.Čarapina, Čuljak, Brlek, Đulvat
MNK Petar Rauch Bravo: Knapić, Bukovac, Janošević, Kranjčec, Huskić, Karašić, Hertl, Dervišagić, Harmat, Adamić, Idrizi


Kutija Šibica 2002.

Finale: Pizzeria "2" - Riva Grupa Fotex 2:4 (Poljak, Baričević - Kemfelja, Bičak, Palić, Lončar)
Utakmica za 3. mjesto: CB Akuminkum - West is the Best 3:4 (Silić 2, Šajfar - Odorjan 3, Adamić)
Polufinale: Pizzeria "2" - CB Akuminkum 4:3 (1:1) (Jovanovski/autogol - Jovanovski; 7m: Kranjčar 2, Tomić - Firi, Silić);
Riva Grupa Fotex - West is the Best 1:0 (Prosinečki)


Riva Grupa Fotex: Knapić, F.Filipović, Pavlic, Bičak, Vidiček, Kemfelja, Lončar, Palić, Čivrag, Prosinečki, Derviščaušević, Pavičić
Pizzeria "2": Butina, Prskalo, Radas, Gulić, Tomić, Poljak, Čosić, Kranjčar, Baričević
West is the Best: Jozić, Adamić, Odorjan, Kulenović, Šitum, Penzer, Kovačić, Karašić, E.Mujčin
CB Akuminkum: Benko, Strunjak. Kralj, Silić, Firi, Jovanovski, Martinac, Šajfar


Kutija Šibica 2003.

Finale: Riva Grupa - Natoja Aquaviva 2:0 (Čivrag, Pavlek)
Utakmica za 3. mjesto: Renault Auto Krešo - FS Diego AS AngloTrade 5:0 (Brlek 2, Bogadi 2, Strupar)
Polufinale: Riva Grupa - Renault Auto Krešo 3:1 (Novak, Derviščaušević, Pavlek - Kemfelja/autogol);
Natoja Aquaviva - FS Diego AS AngloTrade 4:1 (J.Šimić, D.Šimić, Krizmanić, Jurinčić - Mikas)


Riva Grupa: Švigir, F.Filipović, Novak, Vidiček, Bičak, Kemfelja, Prosinečki, Pavlek, Palić, Čivrag, Derviščaušević, Ovčarić
Natoja Aquaviva: Tunjić, Dujmović, D.Šimić, J.Šimić, Strunjak, Jakšić, Krizmanić, Leko, Jurinčić, Caban, Runevski
Renault Auto Krešo: Horvat, Pipinić, Marić, Brnas, Bogadi, Mužek, Strupar, Miletić, Vidak, Brlek, Perković
FS Diego AS AngloTrade: Batovanja, Basta, Antunović, Brajko, Gaćeša, Bezik, Vučić, Mikas, Bošnjak, Radić


Kutija Šibica 2004.

Finale: RIVA GRUPA - AGROKOR 4:3 (1:1)(Novak - Grdović; 7m: Prosinečki, F.Filipović, N.Vidiček - Purgar, Grdović)
Utakmica za 3. mjesto: METALIND, Bjelovar - NATOJA Orkan Valten KŽ 4:3 (1:1) (Maras - Duro; 7m: Klobučar 2, Bukal - M.Mavrović, Hertl)
Polufinale: AGROKOR - NATOJA Orkan Valten KŽ 2:1 (Purgar, Grdović - J.Leko);
RIVA GRUPA - METALIND, Bjelovar 2:1 (Bičak, Palić - Bukal)


RIVA GRUPA: Švigir, F.Filipović, N.Vidiček, Novak, Palić, Prosinečki, Kemfelja, Čivrag, Derviščaušević, Palić, Pavičić, Bičak
AGROKOR: Solomun, Todorić, Grdović, Purgar, Karoglan, Simić, Čorluka, Brlek, K.Drndić, P.Drndić, Mijić, Tomičić, S.Marić
METALIND, Bjelovar: Grbavac, Bukal, Karlica, Klobučar, Jeličić, Nosek, Krmpotić, Maras, Žunac, Lalić, Sučić, Čale, Bošnjak
NATOJA Orkan Valten KŽ: Knapić, Suvajac, Šumić, Hertl, Z.Mavrović, Duro, Strunjak, M.Mavrović, Malvasija, J.Leko, Osibov, Stojkić


Kutija Šibica 2005.

Finale: MNK "ORKAN" PROFECTUS - MEGAKOP-KONOBA "LUKA" 6:4 (3:3)(Dervišagić, Lovreković, K.Morina - Kralj, Vlaović, Mazarekić; 7m: Lovreković, Capar, K.Morina - Bičanić)
Utakmica za 3. mjesto: AGROKOR - MNK "AMB KOLOR" 7:1 (Jarni 3, Salacan 2, Grdović, Bonković - Ćuić)
Polufinale: AGROKOR - MNK "ORKAN" PROFECTUS 0:2 (Hertl, K.Morina);
MNK "AMB KOLOR" - MEGAKOP-KONOBA "LUKA" 3:4 (1:1)(Šapina - Dokupil; 7m: Filipović, Mandić - Bičanić, Škrinjar, Mazarekić)


MNK "ORKAN" PROFECTUS: Hrovat, Capar, M.Mavrović, Z.Mavrović, Hertl, Dervišagić, Suvajac, Benko, Patajac, Lovreković, K.Morina, Stojkić, Copak
MEGAKOP-KONOBA "LUKA": Čavlina, Osibov, Vlaović, V.Škrinjar, Kralj, Ilečić, Marasović, Bičanić, Milaimović, Brkić, Hucika, Dokupil, Mazarekić, Bušić
AGROKOR: Solomun, Purgar, Grdović, R.Ferenčina, Strupar, K.Drndić, Mijić, Bonković, Drinovac, Čorluka, Da Silva, Osibov, Jarni, Salacan
MNK "AMB KOLOR": Sečka, Alpeza, Z.Leko, Ćuić, Mandič, Filipović-Peršin, Bijader, Barišić, Šapina, Figenwald, Golub


Kutija Šibica 2006.

Finale: AGROKOR - PROMOTIONPLAY.COM 5:0 (Grdović, Novak 2, Osibov, Purgar)
Utakmica za 3. mjesto: NIGHT BAR "PATIKA", Osijek - MEGAKOP–ZMAJ GP 4:3 (Petrović 2, Ratković, Rukavina - Dokupil 2, Hucika)
Polufinale: AGROKOR - MEGAKOP–ZMAJ GP 2:0 (Capar, Grdović);
PROMOTIONPLAY.COM - NIGHT BAR "PATIKA", Osijek 2:1 (Tomić, Gulić - Rajić)


AGROKOR: Grdović, Purgar, Capar, Novak, Čivrag, Humar, Jukić, Smolčić, Leskovar, Grcić, Čuljak, Osibov, Šimić
PROMOTIONPLAY.COM: Baričević, Franja, Štrok, Ćosić, Gulić, Prskalo, Dujmović, Poljak, Tomić, Radas
NIGHT BAR "PATIKA", Osijek: Dimić, Ratković, Perić, Buljubašić, Čavar, Rajić, Mehić, Šošo, Petrović, Ađulović, Ranisavljević
MEGAKOP–ZMAJ GP: Čavlina, Vlaović, Škrinjar, Bičanić, Rukavina, Ilečić, Mazarekić, Dokupil, Marasović, Osibov, Hucika, Bušić, Čordaš, Brkić


Kutija Šibica 2007.

Finale: NACIONAL - G.P.V. ELKRO, GOSPIĆ 4:3 (1:1) (Suvajac - Novak; 7m: Morina, Capar, Lovreković - Xavier de Barros, Camara Sobral, Simeunović)
Utakmica za 3. mjesto: MNK ORKAN PROFECTUS - MODERNI I PRIJATELJI 4:0 (Alajberg, Rančić, Plantić 2)
Polufinale: G.P.V. ELKRO, GOSPIĆ - MODERNI I PRIJATELJI 4:0 (Camara Sobral, Drndić, Tomičić, Simeunović);
MNK ORKAN PROFECTUS - NACIONAL 2:5 (Mavrović, Plantić- Suvajac, Capar, Dervišagić, Kovač, Morina)


NACIONAL: CAPAR Matija, MORINA Kujtim, LESKOVAR Igor, SUVAJAC Donald, LOVREKOVIĆ Tin, DŽAFIĆ Senudin, DERVIŠAGIĆ Edin, JOZIĆ Mario, DEDIĆ Filip, PINEK Zlatko, MORINA Korab, KOVAČ Dino, HUMAR Nenad, COPAK Gordan
G.P.V. ELKRO, GOSPIĆ: KNEZ Damir, TOMIČIĆ Nikola, SIMEUNOVIĆ Milivoje, HERTL Robert, DRNDIĆ Patrik, CAMARA SOBRAL Sergio, XAVIER DE BARROS Jul, IBRIŠIMOVIĆ Denis, NOVAK Tihomir, RIMAC Mijo, BULIĆ Robert
MODERNI I PRIJATELJI: JURKOVIĆ Jakša, PILIPOVIĆ Renato, JAKIROVIĆ Sergej, JERTEC Dario, BULE Marin, KUŽE Marko, BULE Nino, ČAGALJ Igor, ĐALOVIĆ Radomir, ŠKORIĆ Josip
MNK ORKAN PROFECTUS: LEMO Ivica, PLANTIĆ Mirko, KLOBUČAR Siniša, PAVLIĆ Ivan, KULAŠEVIĆ Zoran, ALAJBEG Mladen, KRSTANOVIĆ Kristijan, ĐUKIĆ Kosta, MAVROVIĆ Zdravko, RANČIĆ Ivan, RAKITIĆ Ivan, ĐULVAT Matija, RADAN Ivan


Kutija Šibica 2008.

Finale: NACIONAL - CB KEGLIĆ-DOMENA CENTRUM 3:1 (0:0) (Morina: 7m, Capar: 7m, Leskovar: 7m - Krpan: 7m)
Utakmica za 3. mjesto: AKADEMIJA MARIĆ POWERADE - POLLINI 3:2 (Šokota 2, Strupar - Hrgović, Podlipec)
Polufinale: NACIONAL - AKADEMIJA MARIĆ POWERADE 4:2 (Novak, Morina, Grdović 2 - Strupar, Šokota);
CB KEGLIĆ-DOMENA CENTRUM - POLLINI 3:0 (Raić, Klakočer, Galić)


NACIONAL: MORINA Korab, MORINA Kujtim, CAPAR Matija, SUVAJAC Donald, KOVAČ Dino, GRDOVIĆ Robert, LESKOVAR Igor, NOVAK Danijel, ŠVIGIR Marijo, HUMAR Nenad, SUTON Josip
CB KEGLIĆ-DOMENA CENTRUM: FIŠTER Branko, MILJKOVIĆ Dinko, KRPAN Krešimir, KLAKOČER Alan, HLEB Ognjen, RAIĆ Igor, LIPLIN Branko, PERIĆ Darko, GALIĆ Ivan, BARIŠIĆ Igor, HALUŽAN Nikola
AKADEMIJA MARIĆ POWERADE: STANEKOVIĆ Darko, TOMAS Stjepan, ŠARIĆ Daniel, KOSIĆ Domagoj, MUJČIN Edin, SOPIĆ Željko, ČUVALO Mario, MARIĆ Silvio, STRUPAR Branko, TOMINAC Josip-JURAJ, FERENČINA Roy, RUKAVINA Tomislav, OZOBIĆ Filip, ŠOKOTA Tomo
POLLINI: TOMIĆ Vjeko, BOGDANOVIĆ Andrija, BAJRUŠEVIĆ Duje, RADOLFI Danijel, TREBOTIĆ Dinko, PODLIPEC Vibor, VRANKOVIĆ Ivica, KALINIĆ Lovre, DESPOTOVIĆ Frane, HRGOVIĆ Andrija, HRGOVIĆ Mirko, BUŠIĆ Tomislav, ČOP Duje


Kutija Šibica 2009.

Finale: ASFALTI ZELENIKA - PLAMEN, Križevci - G P V ELKRO, Gospić 4:2 (1:1) (Kovačec, Grcić: 7m, Kovačec: 7m, Đulvat: 7m - Hertl, Osredkar: 7m, Novak: 7m)
Utakmica za 3. mjesto: MAL-GAL GRAĐEVINARSTVO, Krapina - NEXE BETON 2:1 (Vojsk, Šnofl - Rak)
Polufinale: MAL-GAL GRAĐEVINARSTVO, Krapina - ASFALTI ZELENIKA - PLAMEN, Križevci 0:1 (Grcić);
G P V ELKRO, Gospić - NEXE BETON 2:1 (Ibrišimović, Hertl - Čopić)


ASFALTI ZELENIKA - PLAMEN, Križevci: JUKIĆ Alen, ĐULVAT Matija, ČULJAK Mate, ČIVRAG Krešimir, COPAK Gordan, NOVAK Danijel, GRDOVIĆ Robert, ŠEKRST Ivica, ADAMIĆ Dean, KOVAČEC Ivan, PAVIČIĆ Ante, GRCIĆ Jakov, KULENOVIĆ Almin
G P V ELKRO, Gospić: HERTL Robert, SIMEUNOVIĆ Milivoje, NOVAK Tihomir, ŠVIGIR Mario, RIMAC Mijo, MARINOVIĆ Dario, IBRIŠIMOVIĆ Denis, KOREČIĆ Marko, PURGAR Domagoj, OSREDKAR Igor, RIMAC Dino, KOVAČEVIĆ Vedran
MAL-GAL GRAĐEVINARSTVO, Krapina: MALOGORSKI Goran, ŠNOFL Davorin, MORDEJ Rok, SMREKAR Matija, KROFLIĆ Uroš, MAJCEN Tomislav, MALARIĆ Danijel, GORANOVIĆ Slaviša, KURTIĆ Nenad, DROBNIČ Gorazd, VOJSK Matjaž, GOLUBAR Josip, MIŠKIĆ Goran
NEXE BETON: FERENČEK Siniša, MOSTARLIĆ Igor, ČOPIĆ Damir, MIKEC Matija, RAK Nikola, NOVOSEL Neven, BERKOVIĆ Ivo, KRANJČEC Domagoj, CEBOCI Branimir, DUJMOVIĆ Tomislav

Sponzori


Organizator
Pokrovitelj
Generalni sponzor
Medijski pokrovitelj
Sportski sponzor

Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr