Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr

Kutija Šibica 2010.

Finale: PROMOTIONPLAY - MAL–GAL GRAĐEVINARSTVO, Krapina 3:1 (1:1) (Čuić, Čivrag: autogol, Tomić: 7m, Jakirević: 7m)
Utakmica za 3. mjesto: SMIT COMMERCE - BILIĆ ERIĆ SECURITY 2:4 (Meglaj, Bobinac - Mesec, Jovanovski, Plantić, Rac)
Polufinale: SMIT COMMERCE - PROMOTIONPLAY 2:5 (Sikora, Pajvot - Gulić, Čivrag, Čuić, Franja, Baričević);
MAL–GAL GRAĐEVINARSTVO, Krapina - POLLINI 2:0 (Raić, Klakočer, Galić)


PROMOTIONPLAY: BARIČEVIĆ Igor, ČAGALJ Igor, JEŠE Vedran, JAKIREVIĆ Sergej, BADOVINAC Nikola, FRANJA Antonio, ČUIĆ Ivan, ČIVRAG Krešimir, BISAKU Manuel, ŠTROK Hrvoje, TOMIĆ Ante, KOVAČEVIĆ Danijel, GULIĆ Bernard
MAL–GAL GRAĐEVINARSTVO, Krapina: MORDEJ Rok, KROFLIČ Uroš, ŠNOFL Davorin, MALARIĆ Danijel, MALARIĆ Mario, VINCELJ Tomica, ČUJEC Kristjan, REPINC Damir, DROBNIČ Gorazd, KUNŠTEK Darko, PAVIĆ Marko, GORANOVIĆ Slaviša, MALOGORSKI Goran
SMIT COMMERCE: PAJVOT Josip Juraj, MEGLAJ Renato, JURIĆ Marko, BOBINAC Dominik, MURATOVIĆ Vedran, SIKORA Ivan, MEGLAJ Karlo, SMOK Ivan, PETRAK Oliver, MIKLEC Domagoj
BILIĆ ERIĆ SECURITY: ANUŠIĆ Miro, PLANTIĆ Mirko, ČUTURA Krešo, JOVANOVSKI Zoran, PIŠKOVIĆ Tomislav, MESEC Vedran, RAC Mario, HUNJAK Dubravko, LOBORINEC Kristijan, BENKOVIĆ Emanuel


Kutija Šibica 2011.

Finale: GPV Elkro, Gospić - PNT IPA Zagreb 2:0 (Suton, Marinović)
Utakmica za 3. mjesto: MNK Cvjetno Poliklinika Milojević - MNK Ploče 3:0 (Guštin 2, Škorić)
Polufinale: GPV Elkro, Gospić - MNK Cvjetno Poliklinika Milojević 5:3 (2:2) (Novak, Morina, Morina: 7m, Marinović: 7m, Novak: 7m - Jelušić 2, Kubović: 7m);
MNK Ploče - PNT IPA Zagreb 1:5 (Franjić - Presečki 2, Vincelj, Vojsk, Boban: autogol)


GPV Elkro, Gospić: SIMEUNOVIĆ Milivoje, NOVAK Tihomir, IBRIŠIMOVIĆ Denis, RIMAC Dino, ĐUKIĆ Kosta, TOKIĆ Darko, SUTON Josip, MARINOVIĆ Dario, KOREČIĆ Marko, JANDRIĆ Josip, ŠPIŠIĆ Viktor, ŠESTIĆ Dario, KOVAČ Dino, MORINA Korab
PNT IPA Zagreb: REPINC Damir, PRESEČKI Davor, VINCELJ Tomica, LOVRIĆ Dalibor, TURKALJ Miroslav, KUNŠTEK Miljenko, PIRIN Matija, HANŽEK Kristijan, VOJSK Matjaž, ČAVLOVIĆ Igor
MNK Cvjetno Poliklinika Milojević: ŠKORIĆ Goran, ŠKORIĆ Vedran, JELUŠIĆ Marin, PROŠIĆ Janko, STARČEVIĆ Damir, BONKOVIĆ Ljubomir, GUŠTIN Davor, VAJDOHER Josip, BOJIĆ Goran, POLJAK Kazimir, MATOŠEVIĆ Danijel, KUBOVIĆ Bojan, REBERNIŠAK Hrvoje
MNK Ploče: ŽDERIĆ Ivan, KRALJEVIĆ Krešimir, PRIMORAC Dino, BURĐELEZ Saša, MAJIĆ Ivan, BOBAN Stjepan, DOBOŠ Ivan, ELJUGA Hrvoje, BATINOVIĆ Ante, JURAS Hrvoje, FRANJIĆ Petar


Kutija Šibica 2012.

Finale: PromotionPlay - Automobil Lončar & Fotex, Varaždin 5:0 (Bisaku 3, Čivrag, Štrok)
Utakmica za 3. mjesto: CB Garden, Zaprešić - Riblji Restoran Korkyra 2:3 (Crnov, Babić - Grcić, Mitrović 2)
Polufinale: Automobil Lončar & Fotex, Varaždin - CB Garden, Zaprešić 4:2 (Herceg 3, Lukavečki - Babić 2);
PromotionPlay - Riblji Restoran Korkyra 4:2 (Štrok 1, Bisaku, Bogdanović: autogol - Trebotić, Mijatović)


PromotionPlay: BARIČEVIĆ Igor, FRANJA Antonio, ŠTROK Hrvoje, BISAKU Manuel, ĆUIĆ Ivan, PURGAR Domagoj, JAKIROVIĆ Sergej, GULIĆ Bernard, JEŠE Vedran, BENKOVIĆ Emanuel, BISAKU Leonard, ČIVRAG Krešimir
Automobil Lončar & Fotex, Varaždin: TOT Stanislav, HERCEG Alen, MLINARIĆ Dražen, ŠIVAK Nikola, LUKAVEČKI Zoran, LIBER Tomislav, PISKAĆ Bruno, JAMBRES Dino, ISTER Marko, JAGEC Danijel
Riblji Restoran Korkyra: MIJATOVIĆ Denis, RAČUNICA Dean, TREBOTIĆ Dinko, GRČIĆ Stipe, MITROVIĆ Ante, BOŽINOVIĆ Josip, LUKETIN Žarko, BOGDANOVIĆ Andrija, HRGOVIĆ Mirko, RADOLFI Daniel, ZEBA Zajko, GRCIĆ Jakov, TOMIČIĆ Nikola
CB Garden, Zaprešić: BAGARIĆ Matej, HERCEG Ivan, ŠARIĆ Tomislav, ŠĆRBEC Filip, BABIĆ Mario, BARBARIĆ Tomislav, BABIĆ Ante, BABIĆ Stjepan, VINCEK Hrvoje, CRNOV Ivan, RENIĆ Slavko, ČAMBER Jakov


Kutija Šibica 2013.

Finale: Mal Gal Građevinarstvo, Krapina - Riblji Restoran Korkyra 3:0 (Suvajac, Kovač, Morina)
Utakmica za 3. mjesto: MNK Cvjetno Poliklinika Milojević - Carling Pub 1:2 (Ziberi - Jurić 2)
Polufinale: MNK Cvjetno Poliklinika Milojević - Mal Gal Građevinarstvo, Krapina 1:2 (0:0) (Kubović: 7m - Capar 2: 7m);
Riblji Restoran Korkyra - Carling Pub 4:3 (1:1) (Grcić, Jelovčić 3: 7m - Grbeša, Grbeša 2: 7m)


Mal Gal Građevinarstvo, Krapina: SUVAJAC Donald, MORINA Kujtim, CAPAR Matija, LESKOVAR Igor, JOZIĆ Mario, BANEK Mislav, MORDEJ Rok, KROFLIČ Uroš, KOVAČ Dino, MOSTARLIĆ Igor, ČUJEC Kristjan, MORINA Korab, HADŽIĆ Elmar, MALARIĆ Danijel
Riblji Restoran Korkyra: LUKETIN Žarko, BOGDANOVIĆ Andrija, MIJATOVIĆ Denis, JELOVČIĆ Franco, SUTON Josip, GRČIĆ Stipe, BOŽINOVIĆ Josip, GRCIĆ Jakov, MATIĆ Bernardo, KOCIĆ Mladen, RAJČEVIĆ Slobodan, HRGOVIĆ Mirko, RADOLFI Daniel
Carling Pub: ŠIMUNIĆ Žankarlo, SOPIĆ Željko, BULE Nino, HRNČEVIĆ Antonio, EZGETA Matija, JURIĆ Josip, KNEŽEVIĆ Anthony Petar, GRBIĆ Robert, GRBEŠA Kristijan, MATOŠEVIĆ Vedran, UKALOVIĆ Filip, KAUFMAN Karlo, ĆORIĆ Antonio, ĐULVAT Matija
MNK Cvjetno Poliklinika Milojević: ŠKORIĆ Goran, JELUŠIĆ Marin, POLJAK Kazimir, STARČEVIĆ Damir, KUBOVIĆ Bojan, ZORIĆ Ivan, VAJDOHER Josip, LAZANIN Josip, HUZJAK Tin, ZIBERI Sadat, BOJIĆ Goran, GUŠTIN Davor, PEZELJ Filip, BAŠIĆ Ivan


Kutija Šibica 2014.

Finale: PROMOTIONPLAY – BING BANG TEAM 1:0 ( Kovačević)
Utakmica za 3. mjesto: AC MALEŠNICA – PIZZERIA STARI ZAGREB - BORONGAJ LUGOVI 1:2 (Bačić 1:2; Brtan 0:1; Medić 0:2)
Polufinale: AC MALEŠNICA – PROMOTIONPLAY (1:3) (1:1) (Franja 1:2 Ješe 1:3)
PIZZERIA STARI ZAGREB - BORONGAJ LUGOVI - BING BANG TEAM (2:4) (Bartoluci 0:1; Dodić 0:2; Kramatić 0:3; Mikulić 0:4; Dodić 1:4 (autogol); Bojić 2:4 10m)


PROMOTIONPLAY: BARIČEVIĆ Igor, ŠTROK Hrvoje, RAC Mario, JEŠE Vedran, TOMIĆ Ante, JAKIROVIĆ Sergej, FRANJA Antonio, KOVAČEC Ivan, BIŠČAN Igor, BISAKU Manuel, PURGAR Domagoj, ČUIĆ Ivan
BING BANG TEAM: ŠVIGIR Marijo, GAŠI Anton, ĆIBARIĆ Mario, RAKO Vedran, PRGOMET Ivan, JALŽEČIĆ Matija, MIKULIĆ Ivan, KARAMATIĆ Božidar, DODIĆ Mario, BARTOLUCI Dino
AC MALEŠNICA: HABAZIN Marko, HUČIĆ Franko, BAČIĆ Ivica, TOMIĆ Marko, BITI Neven, RIMAC Stipan, HORVAT Matej, BARTOLIĆ Viktor, IVANUŠIĆ Jurica, TOTH Silvio, STOJANOVIĆ Nikola
PIZZERIA STARI ZAGREB- BORONGAJ LUGOVI: DOKUZOVIĆ Adonis, KRAJAČIĆ Domagoj, ŠUMIĆ Vjekoslav, BRTAN Marko, BOJIĆ Filip, KLARIĆ Ivan, TALIJANAC Tomislav, MEDIĆ Zvonimir, VRBAT Matej, LUCIĆ Marko, LOBORINEC Kristijan

Sponzori


Organizator
Pokrovitelj
Generalni sponzor
Medijski pokrovitelj
Sportski sponzor

Facebook Twitter Instagram kutija@kutija-sibica.hr