Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 QUATTRO LEONES-DOMUS PLUS
 
15. prosinca 2019.
QUATTRO LEONES-DOMUS PLUS 19:20 BIBERON MARASKA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 
 
 
  
 
19. prosinca 2019.
20:10
Dom sportova
 
APOTEKA BAR
8. prosinca 2019.
APOTEKA BAR 0-3 BIBERON MARASKA
SŠD Dubrava
 
 BIBERON MARASKA
JUICY 
24. studenoga 2019.
JUICY 2-3 BIBERON MARASKA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
BIBERON MARASKA
 
BIBERON MARASKA
  
 
22. prosinca 2019.
19:00
Dom sportova
 
RANCH TERRA
8. prosinca 2019.
RANCH TERRA 1-2 STOLAC HERCEGOVINA
SŠD Dubrava
 
 STOLAC HERCEGOVINA
KAB STUDIO
15. prosinca 2019.
STOLAC HERCEGOVINA 19:20 PLAYBOX
SŠD Peščenica
1. prosinca 2019.
KAB STUDIO 1-2 STOLAC HERCEGOVINA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
STOLAC HERCEGOVINA
 
STOLAC HERCEGOVINA
  
  
 
CAFFE BAR LULA OŽUJSKO ČANAK
8. prosinca 2019.
CAFFE BAR LULA OŽUJSKO ČANAK 1-4 PLAYBOX
SŠD Dubrava
 
 PLAYBOX
PLAYBOX 
23. studenoga 2019.
PLAYBOX 5-0 S.U.R.L.A. FUENTES
SŠD Dubrava
PLAYBOX
 
S.U.R.L.A. FUENTES
  
 
Dom sportova
 
NATURAVITA
30. studenoga 2019.
NATURAVITA 3-2 PIVOVARNA RESSEL SELO LJUBAVI
Dom sportova
 
 NATURAVITA
PIVOVARNA RESSEL SELO LJUBAVI
14. prosinca 2019.
NATURAVITA 11:50 STELLA BAR
SŠD Dubrava
24. studenoga 2019.
PIVOVARNA RESSEL SELO LJUBAVI 6-1 CENTROPLINOMONT-KERATERM
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
PIVOVARNA RESSEL SELO LJUBAVI
 
CENTROPLINOMONT-KERATERM
  
 
18. prosinca 2019.
16:00
Dom sportova
 
MIKRONIS
1. prosinca 2019.
MIKRONIS 7-8 STELLA BAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 STELLA BAR
MNK TERMIN 
24. studenoga 2019.
MNK TERMIN 0-1 STELLA BAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
STELLA BAR
 
STELLA BAR
  
  
 
MNK CLIO
30. studenoga 2019.
MNK CLIO 12-0 MORETTO
Dom sportova
 
 MNK CLIO
 
14. prosinca 2019.
MNK CLIO 19:20 RITZ CLUB
SŠD Dubrava
 
MORETTO
 
 
  
  
 
RITZ CLUB
30. studenoga 2019.
RITZ CLUB 6-2 MALO DRUŠTVO FC
Dom sportova
 
 RITZ CLUB
  
 
MALO DRUŠTVO FC
 
 
 
 
 
TUPEK AUTO
30. studenoga 2019.
TUPEK AUTO 3-0 BTP SESVETE
Dom sportova
 
 TUPEK AUTO
 
8. prosinca 2019.
TUPEK AUTO 6-0 CAFFE BAR KOVA
Dom sportova
 
BTP SESVETE
 
 
 TUPEK AUTO
 
19. prosinca 2019.
TUPEK AUTO 16:00 ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS
Dom sportova
 
CB MOBY DICK
30. studenoga 2019.
CB MOBY DICK 2-3 CAFFE BAR KOVA
SŠD Dubrava
 
 CAFFE BAR KOVA
CAFFE BAR KOVA 
23. studenoga 2019.
CAFFE BAR KOVA 3-0 ŽUJA JE ZAKON
SD Sutinska Vrela
CAFFE BAR KOVA
 
ŽUJA JE ZAKON
  
 
22. prosinca 2019.
15:00
Dom sportova
 
DVD MILNA
7. prosinca 2019.
DVD MILNA 0-2 ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS
ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS
8. prosinca 2019.
ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS 3-2 CROATIA OSIGURANJE
Dom sportova
23. studenoga 2019.
ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS 4-1 NK JARUN MLADI
SD Sutinska Vrela
ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS
 
NK JARUN MLADI
 ROST ŠPORT – FRIZERSKI SALON BEKS
  
 
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU
30. studenoga 2019.
CENTAR ZA DIGITALIZACIJU 1-5 CROATIA OSIGURANJE
Dom sportova
 
 CROATIA OSIGURANJE
CROATIA OSIGURANJE 
24. studenoga 2019.
CROATIA OSIGURANJE 4-1 PUBA INTERNAZIONALE
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
CROATIA OSIGURANJE
 
PUBA INTERNAZIONALE
  
  
 
LAST MINUTE RENT-A CAR
30. studenoga 2019.
LAST MINUTE RENT-A CAR 2-6 PRIJATELJI
Dom sportova
 
 PRIJATELJI
PRIJATELJI
15. prosinca 2019.
PRIJATELJI 11:00 CB FARAON-BREZOVICA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
24. studenoga 2019.
PRIJATELJI 5-0 CB VUGLEC
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
PRIJATELJI
 
CB VUGLEC
  
 
18. prosinca 2019.
16:50
Dom sportova
 
BRODUS
1. prosinca 2019.
BRODUS 0-4 CB FARAON-BREZOVICA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 CB FARAON-BREZOVICA
APARTMENT & ROOMS HOPE 
23. studenoga 2019.
APARTMENT & ROOMS HOPE 0-1 CB FARAON-BREZOVICA
SD Sutinska Vrela
CB FARAON-BREZOVICA
 
CB FARAON-BREZOVICA
  
  
 
FRANKO I PRIJATELJI
30. studenoga 2019.
FRANKO I PRIJATELJI 3-2 VOLE GRADELE
SŠD Dubrava
 
 FRANKO I PRIJATELJI
 
15. prosinca 2019.
FRANKO I PRIJATELJI 16:00 CENTARLASER.HR – ANTUNOVIĆ GROUP
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
VOLE GRADELE
 
 
  
  
 
CENTARLASER.HR – ANTUNOVIĆ GROUP
7. prosinca 2019.
CENTARLASER.HR – ANTUNOVIĆ GROUP 4-0 SVETA NEDELJA 1
Dom sportova
 
 CENTARLASER.HR – ANTUNOVIĆ GROUP
  
 
SVETA NEDELJA 1