Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 BIBERON KOESTLIN
 BIBERON KOESTLIN CARWIZ TEAM
 
 
 
 
  
MNK DJEČACI SA UNE
26. studenoga 2022.
MNK DJEČACI SA UNE 3-0 TRATTORIA TAVULIN
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
MNK DJEČACI SA UNE
27. studenoga 2022.
MNK DJEČACI SA UNE 2-5 CARWIZ TEAM
SD Sutinska Vrela
TRATTORIA TAVULIN
 CARWIZ TEAM
ILIČIĆ MONT 
26. studenoga 2022.
ILIČIĆ MONT 4-5 CARWIZ TEAM
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
CARWIZ TEAM
 
CARWIZ TEAM
  
 
 
LA – RO PROMET
4. prosinca 2022.
LA – RO PROMET 18:20 SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
SD Sutinska Vrela
 
  
SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT PEPPER
26. studenoga 2022.
SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT 6-2 POLICIJSKA AKADEMIJA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
 
POLICIJSKA AKADEMIJA
  
  
 
BISTRO JARUN
27. studenoga 2022.
BISTRO JARUN 2-3 PEPPER
Dom sportova 2
 
 PEPPER
ZsZ MLJET 
26. studenoga 2022.
ZsZ MLJET 0-4 PEPPER
SŠD Dubrava
PEPPER
 
PEPPER
  
 
 
CAZIN
CAZIN
 
  
MNK VITA LEVA – ELEKTROMETAL
3. prosinca 2022.
MNK VITA LEVA – ELEKTROMETAL 13:20 ARENA CASINO
SŠD Dubrava
 
 
ARENA CASINO
  
 
 
NK SAVA AUTOMEHANIKA LOVRIĆ
4. prosinca 2022.
NK SAVA AUTOMEHANIKA LOVRIĆ 12:30
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
KUMOVI LINZ 
3. prosinca 2022.
KUMOVI LINZ 20:00 TIX SERVIS
SŠD Dubrava
 
 
TIX SERVIS
  
  
 
HUGO’S BAR
HUGO’S BAR HIDROIZOLACIJE MIZAN
 
  
POLE TRADE – ELEKTRO DUMA
26. studenoga 2022.
POLE TRADE – ELEKTRO DUMA 0-2 HIDROIZOLACIJE MIZAN
SŠD Dubrava
HIDROIZOLACIJE MIZAN
 
HIDROIZOLACIJE MIZAN
  
  
 
PROMOTIONPLAY – DOMOGRAD
PROMOTIONPLAY – DOMOGRAD MAZARS
 
  
HIDRA BOYS 
26. studenoga 2022.
HIDRA BOYS 2-6 MAZARS
SŠD Dubrava
MAZARS
 
MAZARS
 
 
 
CORINTHIANS
CORINTHIANS STOLARIJA ŽEGER
Dom sportova 2
 
  
MNK REDUTA FUSTAL – FRIGO OM
26. studenoga 2022.
MNK REDUTA FUSTAL – FRIGO OM 0-3 STOLARIJA ŽEGER
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
STOLARIJA ŽEGER
 
STOLARIJA ŽEGER
  
 
 
MNK KRIŽANIĆ
MNK KRIŽANIĆ
 
  
RESTAURANT RUSTICA 
3. prosinca 2022.
RESTAURANT RUSTICA 15:50 HUDEK – TRGOTRANS
SŠD Dubrava
 
 
HUDEK – TRGOTRANS
  
 
 
UŠR VIŠNJICA
UŠR VIŠNJICA
 
  
RENT A BOAT MATE HVAR – AP KOLICA
4. prosinca 2022.
RENT A BOAT MATE HVAR – AP KOLICA 20:00 SAMO TREBA DELATI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 
SAMO TREBA DELATI
  
  
 
DUBEC – TRNOVČICA ROST
DUBEC – TRNOVČICA ROST
 
  
PAULANER GRILL BAR 
4. prosinca 2022.
PAULANER GRILL BAR 19:10 DRIBBLING SPORT BAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 
DRIBBLING SPORT BAR
  
  
 
ŠRD PRIGORJE
ŠRD PRIGORJE
 
  
RESTORAN PUPA KOD LJUBICE
4. prosinca 2022.
RESTORAN PUPA KOD LJUBICE 11:40 ŠPARTANCI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 
ŠPARTANCI
  
 
 
ZAGORJE INTERNATIONAL
ZAGORJE INTERNATIONAL
 
  
ŠD REMETINEC 
4. prosinca 2022.
ŠD REMETINEC 11:40 REJO D.O.O.
SD Sutinska Vrela
 
 
REJO D.O.O.
  
  
 
VAMOS FUERTE
VAMOS FUERTE
 
  
CAFFE BAR LAGANO
4. prosinca 2022.
CAFFE BAR LAGANO 10:00 MNK DUBRAVA DEER
Dom sportova 2
 
 
MNK DUBRAVA DEER
  
  
 
CB DOBERMANN
CB DOBERMANN
 
  
D2 SOLUTIONS 
3. prosinca 2022.
D2 SOLUTIONS 21:40 MAKSIMIR
SŠD Dubrava
 
 
MAKSIMIR