Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
 
11. prosinca 2021.
POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 19:20 PIZZA FACTORY
Dom sportova
 
 
 
 
  
 
20. prosinca 2021.
19:20
Dom sportova
 
PIZZA FACTORY
27. studenoga 2021.
PIZZA FACTORY 2-1 PAULANER GRILL BAR
Dom sportova
 
 PIZZA FACTORY
  
 
PAULANER GRILL BAR
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
18:00
Dom sportova
 
VNK DUBEC TRNOVČICA
27. studenoga 2021.
VNK DUBEC TRNOVČICA 1-3 KRALJ TOMISLAV
SŠD Dubrava
 
 KRALJ TOMISLAV
 
12. prosinca 2021.
KRALJ TOMISLAV 12:40 CATERING KVATRIĆ
Dom sportova
 
KRALJ TOMISLAV
 
 
  
  
 
CATERING KVATRIĆ
28. studenoga 2021.
CATERING KVATRIĆ 1-0 MNK SVETI ANTUN
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 CATERING KVATRIĆ
MNK SVETI ANTUN 
27. studenoga 2021.
MNK SVETI ANTUN 5-4 NK SAVA
Dom sportova
MNK SVETI ANTUN
 
NK SAVA
  
  
 
CB ŠPICA CRKVENICA
28. studenoga 2021.
CB ŠPICA CRKVENICA 1-0 DE VITO 1996
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 CB ŠPICA CRKVENICA
DE VITO 1996
11. prosinca 2021.
CB ŠPICA CRKVENICA 15:10 NATURAVITA
SŠD Dubrava
27. studenoga 2021.
DE VITO 1996 9-0 MNK “GORBI”
Dom sportova
DE VITO 1996
 
MNK “GORBI”
  
 
19. prosinca 2021.
15:50
Dom sportova
 
ARENA CASINO
27. studenoga 2021.
ARENA CASINO 1-4 NATURAVITA
SŠD Dubrava
 
 NATURAVITA
  
 
NATURAVITA
 
 
  
  
 
CB INDEKS/STAKLO FRANJIĆ
27. studenoga 2021.
CB INDEKS/STAKLO FRANJIĆ 3-0 MNK MARINA
SŠD Dubrava
 
 CB INDEKS/STAKLO FRANJIĆ
 
11. prosinca 2021.
CB INDEKS/STAKLO FRANJIĆ 19:20 RESTORAN DIONIZ & CBA1
SŠD Dubrava
 
MNK MARINA
 
 
  
  
 
MNK KRUŠEVO
28. studenoga 2021.
MNK KRUŠEVO 0-5 RESTORAN DIONIZ & CBA1
Dom sportova
 
 RESTORAN DIONIZ & CBA1
  
 
RESTORAN DIONIZ & CBA1
 
 
 
 
 
MNK SASINA – DADO GRADNJA
4. prosinca 2021.
MNK SASINA – DADO GRADNJA 17:30 CAFFE BAR “MOBY DICK”
Dom sportova
 
  
 
12. prosinca 2021.
18:30
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
CAFFE BAR “MOBY DICK”
 
 
  
 
20. prosinca 2021.
16:00
Dom sportova
 
TRAGOS
11. prosinca 2021.
TRAGOS 15:10 SVETI JOSIP DUGI RAT – JAKO SPORT – AUTODIJELOVI FUERZA
Dom sportova
 
  
  
 
SVETI JOSIP DUGI RAT – JAKO SPORT – AUTODIJELOVI FUERZA
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
16:00
Dom sportova
 
INSERVIO – BETON BLATO
5. prosinca 2021.
INSERVIO – BETON BLATO 13:20 4 ASA BALEN AUTOMOBILI
SŠD Dubrava
 
  
 
11. prosinca 2021.
16:00 MEGATON DINSAR
SŠD Dubrava
 
4 ASA BALEN AUTOMOBILI
 
 
  
  
 
ĆOSIĆ DESIGN
28. studenoga 2021.
ĆOSIĆ DESIGN 4-5 MEGATON DINSAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MEGATON DINSAR
MATE I PRIJATELJI 
27. studenoga 2021.
MATE I PRIJATELJI 0-3 MEGATON DINSAR
Dom sportova
MEGATON DINSAR
 
MEGATON DINSAR
  
  
 
ELITE ACADEMY – ARDOR
28. studenoga 2021.
ELITE ACADEMY – ARDOR 4-3 POLIKLINIKA RIBNJAK PARMAR ORTOPEDIJA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
MATAN – PROMET PULONA’S PUB
12. prosinca 2021.
12:40 BUBKA BAR GOFAR SELO LJUBAVI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
27. studenoga 2021.
MATAN – PROMET PULONA’S PUB 3-4 POLIKLINIKA RIBNJAK PARMAR ORTOPEDIJA
Dom sportova
POLIKLINIKA RIBNJAK PARMAR ORTOPEDIJA
 
POLIKLINIKA RIBNJAK PARMAR ORTOPEDIJA
  
 
20. prosinca 2021.
16:50
Dom sportova
 
BUBKA BAR GOFAR SELO LJUBAVI
28. studenoga 2021.
BUBKA BAR GOFAR SELO LJUBAVI 4-1 MNK DUBRAVA DEER
Dom sportova
 
 BUBKA BAR GOFAR SELO LJUBAVI
  
 
MNK DUBRAVA DEER
 
 
  
  
 
CB VIRAGE
28. studenoga 2021.
CB VIRAGE 6-1 LAST MINUTE RENT-A CAR
Dom sportova
 
 CB VIRAGE
 
12. prosinca 2021.
CB VIRAGE 17:40 PIMONT – STAKLO MATIĆ – MAX AUTODIJELOVI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
LAST MINUTE RENT-A CAR
 
 
  
  
 
AUTOŠKOLA KORZO KARLOVAC
28. studenoga 2021.
AUTOŠKOLA KORZO KARLOVAC 0-1 PIMONT – STAKLO MATIĆ – MAX AUTODIJELOVI
Dom sportova
 
 PIMONT – STAKLO MATIĆ – MAX AUTODIJELOVI
  
 
PIMONT – STAKLO MATIĆ – MAX AUTODIJELOVI