Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 KERATERM CENTROPLINOMONT
 KERATERM CENTROPLINOMONT
 
 
 
 
  
MNK PLOČE
3. prosinca 2022.
MNK PLOČE 18:20 PRAVNI FAKULTET U RIJECI
SŠD Dubrava
 
4. prosinca 2022.
10:50
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
PRAVNI FAKULTET U RIJECI
  
PIZZERIA Z1 
3. prosinca 2022.
PIZZERIA Z1 17:30 MNM DOLAC
SD Sutinska Vrela
 
 
MNM DOLAC
  
 
 
TURBINA
TURBINA DIETPHARM
 
  
HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE
26. studenoga 2022.
HRVATSKO KATOLIČKO SVEUČILIŠTE 0-10 DIETPHARM
SŠD Dubrava
DIETPHARM
 
DIETPHARM
  
  
 
PEKARNA JAGIĆ
4. prosinca 2022.
PEKARNA JAGIĆ 16:40 PUNEK GRADNJA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
ZAGORJE 
26. studenoga 2022.
ZAGORJE 0-6 PUNEK GRADNJA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
PUNEK GRADNJA
 
PUNEK GRADNJA
  
 
 
CB LULA – CB VENECIJA – OŽUJSKO
4. prosinca 2022.
CB LULA – CB VENECIJA – OŽUJSKO 15:50 RESTORAN BISER KAŠINE – SHOCK BAR – GURMANO
Dom sportova 2
 
  
POMORSKI FAKULTET U RIJECI
26. studenoga 2022.
POMORSKI FAKULTET U RIJECI 0-4 RESTORAN BISER KAŠINE – SHOCK BAR – GURMANO
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
RESTORAN BISER KAŠINE – SHOCK BAR – GURMANO
 
RESTORAN BISER KAŠINE – SHOCK BAR – GURMANO
  
 
 
NC ŠALATA
NC ŠALATA MATAN PROMET PULONA’S PUB
SŠD Dubrava
 
  
MATAN PROMET PULONA’S PUB 
27. studenoga 2022.
MATAN PROMET PULONA’S PUB 3-1 LAST DANCE
SD Sutinska Vrela
MATAN PROMET PULONA’S PUB
 
LAST DANCE
  
  
 
BT SERVIS
4. prosinca 2022.
BT SERVIS 20:50 URBANE IDEJE
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
URBANE IDEJE
26. studenoga 2022.
URBANE IDEJE 5-2 HACHI’S GARDEN
SŠD Dubrava
URBANE IDEJE
 
HACHI’S GARDEN
  
  
 
PIZZERIA STARI ZAGREB – BORONGAJ LUGOVI
PIZZERIA STARI ZAGREB – BORONGAJ LUGOVI
 
  
NATURAVITA 
NATURAVITA BODULGALE EKIPA
 
 
BODULGALE EKIPA
 
 
 
KERSCHOFFSET KAMGRAD
4. prosinca 2022.
KERSCHOFFSET KAMGRAD 17:30 FUTSAL PMF
Dom sportova 2
 
  
CB IVANEC SELINE ZŠEM
26. studenoga 2022.
CB IVANEC SELINE 0-3 FUTSAL PMF
SŠD Dubrava
FUTSAL PMF
 
FUTSAL PMF
  
 
 
ZŠEM
27. studenoga 2022.
ZŠEM 4-1 SUNPROTECT
Dom sportova 2
 
 ZŠEM
SUNPROTECT 
26. studenoga 2022.
SUNPROTECT 2-1 CB INDEKS / STAKLO FRANJIĆ KARLOVAC
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
SUNPROTECT
 
CB INDEKS / STAKLO FRANJIĆ KARLOVAC
  
 
 
HINING – PRO
HINING – PRO RENT – A – CAR SIMPLY
 
  
PIZZERIA NA PIKETU
26. studenoga 2022.
PIZZERIA NA PIKETU 2-3 RENT – A – CAR SIMPLY
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
RENT – A – CAR SIMPLY
 
RENT – A – CAR SIMPLY
  
  
 
ČULINE – TRIPČIĆ – PRIDRAGA
3. prosinca 2022.
ČULINE – TRIPČIĆ – PRIDRAGA 18:20 CAFFE BAR PICCOLO&SLAP VODA
Dom sportova 2
 
  
CB CHELOS 
26. studenoga 2022.
CB CHELOS 0-3 CAFFE BAR PICCOLO&SLAP VODA
SŠD Dubrava
CAFFE BAR PICCOLO&SLAP VODA
 
CAFFE BAR PICCOLO&SLAP VODA
  
  
 
MNK “RAŠTANE – KANELA”
3. prosinca 2022.
MNK “RAŠTANE – KANELA” 15:00 DRVENE PEĆI
SŠD Dubrava
 
  
DRVENE PEĆI
27. studenoga 2022.
DRVENE PEĆI 2-0 COZY BAR – UDRUGA MARSONIA ZAGREB
SD Sutinska Vrela
DRVENE PEĆI
 
COZY BAR – UDRUGA MARSONIA ZAGREB
  
 
 
POKA REMIX
4. prosinca 2022.
POKA REMIX 19:10 PAPALINO DUBEC – A.C. JAN
SD Sutinska Vrela
 
  
MNK KOBILJAK 
26. studenoga 2022.
MNK KOBILJAK 0-1 PAPALINO DUBEC – A.C. JAN
SŠD Dubrava
PAPALINO DUBEC – A.C. JAN
 
PAPALINO DUBEC – A.C. JAN
  
  
 
BILI CVITAK – RUBER
4. prosinca 2022.
BILI CVITAK – RUBER 13:20
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
TUTTOSPORT – PIZZERIA MODESTO
3. prosinca 2022.
TUTTOSPORT – PIZZERIA MODESTO 10:50 “MT FOLKA-KACH FOTO I VIDEO”
SŠD Dubrava
 
 
“MT FOLKA-KACH FOTO I VIDEO”
  
  
 
MNK PIMONT-FIANONA
4. prosinca 2022.
MNK PIMONT-FIANONA 20:00
Dom sportova 2
 
  
MERADOG 
3. prosinca 2022.
MERADOG 20:50 GEOMARIN – TERASA VRTIĆ
SŠD Dubrava
 
 
GEOMARIN – TERASA VRTIĆ