Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 CB DOBERMANN
 
8. prosinca 2019.
CB DOBERMANN 2-0 KHALA RESTAURANT & BAR
Dom sportova
 
 
 
 
 CB DOBERMANN
 
19. prosinca 2019.
CB DOBERMANN 19:20
Dom sportova
 
PETROL HRVATSKA
7. prosinca 2019.
PETROL HRVATSKA 0-9 KHALA RESTAURANT & BAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 KHALA RESTAURANT & BAR
KHALA RESTAURANT & BAR 
24. studenoga 2019.
KHALA RESTAURANT & BAR 11-0 CB DOWNTOWN
SŠD Dubrava
KHALA RESTAURANT & BAR
 
CB DOWNTOWN
  
 
22. prosinca 2019.
20:00
Dom sportova
 
CB BARUTANA MATE & PRIJATELJI
7. prosinca 2019.
CB BARUTANA MATE & PRIJATELJI 1-4 POLIKLINIKA RIBNJAK MC PLUS
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 POLIKLINIKA RIBNJAK MC PLUS
POLIKLINIKA RIBNJAK MC PLUS
14. prosinca 2019.
POLIKLINIKA RIBNJAK MC PLUS 11:00 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQUE
SŠD Dubrava
24. studenoga 2019.
POLIKLINIKA RIBNJAK MC PLUS 3-1 COFFEE TEAM
SŠD Dubrava
POLIKLINIKA RIBNJAK MC PLUS
 
COFFEE TEAM
  
  
 
FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQUE
8. prosinca 2019.
FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQUE 2-0 PATNJE MLADOG FILIPA
SŠD Dubrava
 
 FRIGO PLUS RESTORAN BOUTIQUE
PATNJE MLADOG FILIPA 
24. studenoga 2019.
PATNJE MLADOG FILIPA 13-1 RED CROSS ALL STAR
SŠD Dubrava
PATNJE MLADOG FILIPA
 
RED CROSS ALL STAR
  
 
Dom sportova
 
ARGENTUM
8. prosinca 2019.
ARGENTUM 2-0 PELMEN – ZGnogomet.com
SŠD Dubrava
 
 ARGENTUM
PELMEN – ZGnogomet.com
14. prosinca 2019.
ARGENTUM 12:40 GRADITELJSTVO MERKAŠ
SŠD Dubrava
24. studenoga 2019.
PELMEN – ZGnogomet.com 6-2 MNK FIUME
SŠD Dubrava
PELMEN – ZGnogomet.com
 
MNK FIUME
  
 
19. prosinca 2019.
18:30
Dom sportova
 
GRADITELJSTVO MERKAŠ
7. prosinca 2019.
GRADITELJSTVO MERKAŠ 7-6 HUMANITARNA UDRUGA ANTONIO JURJEVIĆ
Dom sportova
 
 GRADITELJSTVO MERKAŠ
HUMANITARNA UDRUGA ANTONIO JURJEVIĆ 
23. studenoga 2019.
HUMANITARNA UDRUGA ANTONIO JURJEVIĆ 12-4 MNKI URIHO
SŠD Dubrava
HUMANITARNA UDRUGA ANTONIO JURJEVIĆ
 
MNKI URIHO
  
  
 
PROPS STORE DONPROGRAM doo
23. studenoga 2019.
PROPS STORE DONPROGRAM doo 2-0 PINKDROIDS
SŠD Dubrava
 
 PROPS STORE DONPROGRAM doo
 
15. prosinca 2019.
PROPS STORE DONPROGRAM doo 20:10 MARIN PROMET
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
PINKDROIDS
 
 
  
  
 
PROMOTION PLAY
7. prosinca 2019.
PROMOTION PLAY 3-4 MARIN PROMET
Dom sportova
 
 MARIN PROMET
  
 
MARIN PROMET
 
 
 
 
 
TIM KABEL
8. prosinca 2019.
TIM KABEL 5-0 DYNAMIC
SŠD Dubrava
 
 TIM KABEL
 
14. prosinca 2019.
TIM KABEL 18:30 NEO LOGISTICS&FRANKOS BAR
SŠD Dubrava
 
DYNAMIC
 
 
  
 
18. prosinca 2019.
21:50 OŠTREK GRADNJA I HUDEK TRGOTRANS
Dom sportova
 
CENTRO KLUB SESVETE
7. prosinca 2019.
CENTRO KLUB SESVETE 1-2 NEO LOGISTICS&FRANKOS BAR
Dom sportova
 
 NEO LOGISTICS&FRANKOS BAR
NEO LOGISTICS&FRANKOS BAR 
24. studenoga 2019.
NEO LOGISTICS&FRANKOS BAR 3-2 ASO PONOS KRAPINA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
NEO LOGISTICS&FRANKOS BAR
 
ASO PONOS KRAPINA
  
 
22. prosinca 2019.
16:00
Dom sportova
 
SPORTSKE NOVOSTI
30. studenoga 2019.
SPORTSKE NOVOSTI 1-11 CB FLASH-ZAGREBPROKROM
SŠD Dubrava
 
 CB FLASH-ZAGREBPROKROM
CB FLASH-ZAGREBPROKROM
8. prosinca 2019.
CB FLASH-ZAGREBPROKROM 0-5 OŠTREK GRADNJA I HUDEK TRGOTRANS
Dom sportova
24. studenoga 2019.
CB FLASH-ZAGREBPROKROM 3-1 BISTRO LAMPION
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
CB FLASH-ZAGREBPROKROM
 
BISTRO LAMPION
 OŠTREK GRADNJA I HUDEK TRGOTRANS
  
 
OŠTREK GRADNJA I HUDEK TRGOTRANS
7. prosinca 2019.
OŠTREK GRADNJA I HUDEK TRGOTRANS 3-2 STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
Dom sportova
 
 OŠTREK GRADNJA I HUDEK TRGOTRANS
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 
24. studenoga 2019.
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 4-0 BUREK JURA VG
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
 
BUREK JURA VG
  
  
 
DJEČJI NOGOMET
7. prosinca 2019.
DJEČJI NOGOMET 4-3 CB LABIRINT
Dom sportova
 
 DJEČJI NOGOMET
CB LABIRINT
15. prosinca 2019.
DJEČJI NOGOMET 14:20 D.C. GRZELA-FUTURA DENTAL
SŠD Peščenica
24. studenoga 2019.
CB LABIRINT 4-2 ŠRD OIV
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
CB LABIRINT
 
ŠRD OIV
  
 
19. prosinca 2019.
21:00
Dom sportova
 
BROČ
7. prosinca 2019.
BROČ 2-3 D.C. GRZELA-FUTURA DENTAL
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 D.C. GRZELA-FUTURA DENTAL
D.C. GRZELA-FUTURA DENTAL 
23. studenoga 2019.
D.C. GRZELA-FUTURA DENTAL 5-3 NK BOTINEC OŽUJSKO
SŠD Dubrava
D.C. GRZELA-FUTURA DENTAL
 
NK BOTINEC OŽUJSKO
  
  
 
CAFFE BAR 4 KRALJA
24. studenoga 2019.
CAFFE BAR 4 KRALJA 1-3 ZG UGOSTITELJI
SŠD Dubrava
 
 ZG UGOSTITELJI
 
15. prosinca 2019.
ZG UGOSTITELJI 11:50 TRUMM
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
ZG UGOSTITELJI
 
 
  
  
 
TRUMM
7. prosinca 2019.
TRUMM 4-0 CAFFE BAR REMY
Dom sportova
 
 TRUMM
  
 
CAFFE BAR REMY