Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 BIG BANG CAMMEO TEAM
 
14. prosinca 2019.
BIG BANG CAMMEO TEAM 20:10 FAMILY PARK ZMAJČEK
SŠD Dubrava
 
 
 
 
  
 
18. prosinca 2019.
19:20
Dom sportova
 
FAMILY PARK ZMAJČEK
8. prosinca 2019.
FAMILY PARK ZMAJČEK 4-2 MNK SAMBA
SŠD Dubrava
 
 FAMILY PARK ZMAJČEK
METROPOLIS FOTEX JUNAJTED 
24. studenoga 2019.
METROPOLIS FOTEX JUNAJTED 4-5 MNK SAMBA
SŠD Dubrava
MNK SAMBA
 
MNK SAMBA
  
 
22. prosinca 2019.
18:00
Dom sportova
 
MNK TRAVARI PLOČE
1. prosinca 2019.
MNK TRAVARI PLOČE 5-4 NIKŠIĆ AUTOMOBILI-CVJEĆARNICA LAMPAŠ
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MNK TRAVARI PLOČE
ABORITO
15. prosinca 2019.
MNK TRAVARI PLOČE 15:10 TISKARA KERSCHOFFSET
SŠD Peščenica
23. studenoga 2019.
ABORITO 0-3 NIKŠIĆ AUTOMOBILI-CVJEĆARNICA LAMPAŠ
SD Sutinska Vrela
NIKŠIĆ AUTOMOBILI-CVJEĆARNICA LAMPAŠ
 
NIKŠIĆ AUTOMOBILI-CVJEĆARNICA LAMPAŠ
  
  
 
BODY FIT TRBOVLJE
1. prosinca 2019.
BODY FIT TRBOVLJE 2-3 TISKARA KERSCHOFFSET
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 TISKARA KERSCHOFFSET
SLANE SRDELE 
30. studenoga 2019.
SLANE SRDELE 0-5 TISKARA KERSCHOFFSET
Dom sportova
TISKARA KERSCHOFFSET
 
TISKARA KERSCHOFFSET
  
 
Dom sportova
 
HERS POPOVEC
8. prosinca 2019.
HERS POPOVEC 4-2 CB TALIR PREČKO
SŠD Dubrava
 
 HERS POPOVEC
CB TALIR PREČKO
15. prosinca 2019.
HERS POPOVEC 12:40 PRIGORSKI.HR/123 DESIGN
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
23. studenoga 2019.
CB TALIR PREČKO 6-2 SVETA NEDELJA 2
SD Sutinska Vrela
CB TALIR PREČKO
 
SVETA NEDELJA 2
  
 
18. prosinca 2019.
18:30 RESTORAN DIONIZ – CBA1
Dom sportova
 
CAFFE BAR “RIO”
8. prosinca 2019.
CAFFE BAR “RIO” 1-3 PRIGORSKI.HR/123 DESIGN
SŠD Dubrava
 
 PRIGORSKI.HR/123 DESIGN
PRIGORSKI.HR/123 DESIGN 
23. studenoga 2019.
PRIGORSKI.HR/123 DESIGN 3-0 FIESTA CAFE
SŠD Dubrava
PRIGORSKI.HR/123 DESIGN
 
FIESTA CAFE
  
  
 
MAXPER CARS
24. studenoga 2019.
MAXPER CARS 1-3 TENNESSEE BAR B7
SŠD Dubrava
 
 TENNESSEE BAR B7
 
8. prosinca 2019.
TENNESSEE BAR B7 1-7 RESTORAN DIONIZ – CBA1
Dom sportova
 
TENNESSEE BAR B7
 
 
 RESTORAN DIONIZ – CBA1
  
 
RESTORAN DIONIZ – CBA1
30. studenoga 2019.
RESTORAN DIONIZ – CBA1 4-2 RIVA RESTORAN TROŠT
Dom sportova
 
 RESTORAN DIONIZ – CBA1
  
 
RIVA RESTORAN TROŠT
 
 
 
 
 
PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI
8. prosinca 2019.
PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI 4-0 AUTOELEKTRIKA KRUNO
SŠD Dubrava
 
 PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI
 
15. prosinca 2019.
PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI 18:30 GRILL BAR PAULANER
SŠD Peščenica
 
AUTOELEKTRIKA KRUNO
 
 
  
 
19. prosinca 2019.
21:50
Dom sportova
 
GRILL BAR PAULANER
8. prosinca 2019.
GRILL BAR PAULANER 4-1 GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE
SŠD Dubrava
 
 GRILL BAR PAULANER
GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE 
23. studenoga 2019.
GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE 3-0 MNK KVALITETNIH LJUDI 0 PROMILA
SD Sutinska Vrela
GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE
 
MNK KVALITETNIH LJUDI 0 PROMILA
  
 
22. prosinca 2019.
14:00
Dom sportova
 
ZABA
30. studenoga 2019.
ZABA 1-3 NK GAVRAN 2003
SŠD Dubrava
 
 NK GAVRAN 2003
LJEKARNE DERJANOVIĆ HBR SPORT
15. prosinca 2019.
NK GAVRAN 2003 17:40 MNK „SVETI ANTUN“
SŠD Peščenica
23. studenoga 2019.
LJEKARNE DERJANOVIĆ HBR SPORT 0-1 NK GAVRAN 2003
SŠD Dubrava
NK GAVRAN 2003
 
NK GAVRAN 2003
  
  
 
CAFFE CLUB PLATINUM
30. studenoga 2019.
CAFFE CLUB PLATINUM 1-4 MNK „SVETI ANTUN“
SŠD Dubrava
 
 MNK „SVETI ANTUN“
DE VITO 
23. studenoga 2019.
DE VITO 1-7 MNK „SVETI ANTUN“
SŠD Dubrava
MNK „SVETI ANTUN“
 
MNK „SVETI ANTUN“
  
  
 
SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC
7. prosinca 2019.
SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC 1-6 GT IGRE
Dom sportova
 
 GT IGRE
GT IGRE
15. prosinca 2019.
GT IGRE 12:40 MNK LOŠINJ
SŠD Peščenica
Predpregled
24. studenoga 2019.
GT IGRE 3-0 CB SEAWOLF
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
GT IGRE
 
CB SEAWOLF
  
 
18. prosinca 2019.
21:00
Dom sportova
 
CAFFE BAR BULL
30. studenoga 2019.
CAFFE BAR BULL 3-4 MNK LOŠINJ
SŠD Dubrava
 
 MNK LOŠINJ
KIF 
23. studenoga 2019.
KIF 2-3 MNK LOŠINJ
SD Sutinska Vrela
MNK LOŠINJ
 
MNK LOŠINJ
  
  
 
AGROPROTEINKA
7. prosinca 2019.
AGROPROTEINKA 5-4 SD REMETINEC
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 AGROPROTEINKA
 
15. prosinca 2019.
AGROPROTEINKA 13:30 PIMONT ZAGREB-STAKLO MATIĆ
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
SD REMETINEC
 
 
  
  
 
PIMONT ZAGREB-STAKLO MATIĆ
30. studenoga 2019.
PIMONT ZAGREB-STAKLO MATIĆ 9-1 AUTORAD INFO
Dom sportova
 
 PIMONT ZAGREB-STAKLO MATIĆ
  
 
AUTORAD INFO