Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
 POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
 
 
 
 
  
TESLA’S BAR JARUN 
4. prosinca 2022.
TESLA’S BAR JARUN 15:00 DOMINO MALING KORKYRA
SD Sutinska Vrela
 
DOMINO MALING KORKYRA
  
NISKOGRADNJA VEVEREC – ZAGORJE PLAST 
4. prosinca 2022.
NISKOGRADNJA VEVEREC – ZAGORJE PLAST 13:20 GRADBENIŠTVO ŠARIĆ LJUBLJANA
SD Sutinska Vrela
 
 
GRADBENIŠTVO ŠARIĆ LJUBLJANA
  
  
 
DECATHLON
DECATHLON CVITA FOOD
 
  
PIZZERIA PIKOLINA 
26. studenoga 2022.
PIZZERIA PIKOLINA 1-6 CVITA FOOD
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
CVITA FOOD
 
CVITA FOOD
  
  
 
MILNA
MILNA BEKAMENT HRVATSKA
 
  
BEKAMENT HRVATSKA 
26. studenoga 2022.
BEKAMENT HRVATSKA 6-5 CAFFE BAR GREEN
SŠD Dubrava
BEKAMENT HRVATSKA
 
CAFFE BAR GREEN
  
  
 
BILBAO SELNICA
BILBAO SELNICA
 
  
TAHOGRAF 
4. prosinca 2022.
TAHOGRAF 21:40 VANZEMLJAKI
Dom sportova 2
 
 
VANZEMLJAKI
  
  
 
PIZZA FACTORY
PIZZA FACTORY RUPA &TERA &HOPE
 
  
RUPA &TERA &HOPE 
27. studenoga 2022.
RUPA &TERA &HOPE 6-1 COCA-COLA
Dom sportova 2
RUPA &TERA &HOPE
 
COCA-COLA
  
  
 
NIKŠIĆ AUTOMOBILI – CVJEĆARNICA LAMPAŠ
4. prosinca 2022.
NIKŠIĆ AUTOMOBILI – CVJEĆARNICA LAMPAŠ 18:20
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
KRALJ TOMISLAV 
3. prosinca 2022.
KRALJ TOMISLAV 10:50 SUPERSPORT
Dom sportova 2
 
 
SUPERSPORT
  
  
 
PARKETI NOVSKA
PARKETI NOVSKA
 
  
ZVONAREK SISTEMI PRELOG 
4. prosinca 2022.
ZVONAREK SISTEMI PRELOG 11:40 CAFFE BAR LOKIN
Dom sportova 2
 
 
CAFFE BAR LOKIN
 
 
 
MISTERAL & BAR SAFIR
MISTERAL & BAR SAFIR
 
  
HIVETECH 
4. prosinca 2022.
HIVETECH 21:40 SPORT ONE
SD Sutinska Vrela
 
 
SPORT ONE
  
  
 
MNK GOLI VRH
4. prosinca 2022.
MNK GOLI VRH 10:00
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
LAS – DOMUS & CB MOBU DICK 
3. prosinca 2022.
LAS – DOMUS & CB MOBU DICK 17:30 MNK BRDA
Dom sportova 2
 
 
MNK BRDA
  
  
 
FURNIR – SPORTSKE NOVOSTI
4. prosinca 2022.
FURNIR – SPORTSKE NOVOSTI 17:30 BIOVETA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
MNK JANJE VIDIKOVAC 
27. studenoga 2022.
MNK JANJE VIDIKOVAC 0-9 BIOVETA
SD Sutinska Vrela
BIOVETA
 
BIOVETA
  
  
 
VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR
VELEUČILIŠTE LAVOSLAV RUŽIČKA VUKOVAR
 
  
JACQUARD 
4. prosinca 2022.
JACQUARD 15:50 INFO MEDIA GROUP
SD Sutinska Vrela
 
 
INFO MEDIA GROUP
  
  
 
BISTRO ARKA – RENE
4. prosinca 2022.
BISTRO ARKA – RENE 10:50
Dom sportova 2
 
  
4P MARKETINF 
3. prosinca 2022.
4P MARKETINF 20:50 MNK CRNI PUT METKOVIĆ
Dom sportova 2
 
 
MNK CRNI PUT METKOVIĆ
  
  
 
CAFFE BAR MILENIUM
CAFFE BAR MILENIUM
 
  
SVEUČILIŠTE J.J. STROSSMAJERA OSIJEK – ODJEL ZA MATEMATIKU 
3. prosinca 2022.
SVEUČILIŠTE J.J. STROSSMAJERA OSIJEK – ODJEL ZA MATEMATIKU 13:20 SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC
Dom sportova 2
 
 
SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC
  
  
 
MNK SV. ANTUN
MNK SV. ANTUN
 
  
GAZDA MARKO 
4. prosinca 2022.
GAZDA MARKO 17:30 CAFFE BAR TIME OUT
SD Sutinska Vrela
 
 
CAFFE BAR TIME OUT
  
  
 
UNIJABETON
4. prosinca 2022.
UNIJABETON 16:40 DE VITO 1996
Dom sportova 2
 
  
DE VITO 1996 
27. studenoga 2022.
DE VITO 1996 4-1 MATE I PRIJATELJI
Dom sportova 2
DE VITO 1996
 
MATE I PRIJATELJI