Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 KREŠIMIR KETA – BANDIĆ CHOP OLD HOUSE
 KREŠIMIR KETA – BANDIĆ CHOP OLD HOUSE
 
 
 
 
  
AUTO-ANTONIO 
26. studenoga 2022.
AUTO-ANTONIO 0-7 CB VA BENE
SŠD Dubrava
CB VA BENE
4. prosinca 2022.
CB VA BENE 10:00 GOSPODARI SVJETLA
SD Sutinska Vrela
CB VA BENE
  
GOSPODARI SVJETLA 
27. studenoga 2022.
GOSPODARI SVJETLA 5-1 DIVERSO IVANČIĆ
SD Sutinska Vrela
GOSPODARI SVJETLA
 
DIVERSO IVANČIĆ
  
  
 
AXON LAB
27. studenoga 2022.
AXON LAB 0-12 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ – POSUŠJE
Dom sportova 2
 
 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ – POSUŠJE
MNK DRAKMAR SALISVADBENI SALON BAGUŠIĆ – POSUŠJE
26. studenoga 2022.
MNK DRAKMAR SALI 1-9 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ – POSUŠJE
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ – POSUŠJE
 
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ – POSUŠJE
  
  
 
GEOF
3. prosinca 2022.
GEOF 10:00 THE SECRET CLUB
Dom sportova 2
 
  
THE SECRET CLUB 
26. studenoga 2022.
THE SECRET CLUB 2-0 LEO GRAD
SŠD Dubrava
THE SECRET CLUB
 
LEO GRAD
  
  
 
PVC STOLARIJA ČIČAK
PVC STOLARIJA ČIČAK
 
  
RALU MNK TIĆI
4. prosinca 2022.
RALU 10:50 FRANKO I PRIJATELJI
SD Sutinska Vrela
 
 
FRANKO I PRIJATELJI
  
  
 
FARMACEUTSKO – BIOKEMIJSKI FAKULTET ZAGREB
27. studenoga 2022.
FARMACEUTSKO – BIOKEMIJSKI FAKULTET ZAGREB 1-11 MNK TIĆI
Dom sportova 2
 
 MNK TIĆI
CB SPORT NOVI JELKOVEC 
26. studenoga 2022.
CB SPORT NOVI JELKOVEC 0-1 MNK TIĆI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
MNK TIĆI
 
MNK TIĆI
  
  
 
GORENC TRANSPORTI
3. prosinca 2022.
GORENC TRANSPORTI 11:40 BARBIERI’S
Dom sportova 2
 
  
HUMANISTIČKA GIMNAZIJA
27. studenoga 2022.
HUMANISTIČKA GIMNAZIJA 0-9 BARBIERI’S
SD Sutinska Vrela
BARBIERI’S
 
BARBIERI’S
  
  
 
BIG BANG – RPM
4. prosinca 2022.
BIG BANG – RPM 19:10 FACKELMANN
Dom sportova 2
 
  
CAFFE BAR PATAK 
26. studenoga 2022.
CAFFE BAR PATAK 1-5 FACKELMANN
SŠD Dubrava
FACKELMANN
 
FACKELMANN
 
 
 
ARGENTUM
4. prosinca 2022.
ARGENTUM 15:00
Dom sportova 2
 
  
CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA
3. prosinca 2022.
CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA 19:10 G – TOČKA
SŠD Dubrava
 
 
G – TOČKA
  
  
 
DIREKTOR
4. prosinca 2022.
DIREKTOR 21:40 MEGATON DINSAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
MEGATON DINSAR 
27. studenoga 2022.
MEGATON DINSAR 4-1 CAFFE BAR VERONA
SD Sutinska Vrela
MEGATON DINSAR
 
CAFFE BAR VERONA
  
  
 
CAFFE BAR SEA WOLF
4. prosinca 2022.
CAFFE BAR SEA WOLF 15:50
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
ZABA
3. prosinca 2022.
ZABA 10:00 FUTSAL FER
SŠD Dubrava
 
 
FUTSAL FER
  
  
 
KOWE CNC ROGAŠKA SLATINA
4. prosinca 2022.
KOWE CNC ROGAŠKA SLATINA 20:50 MANGUPI VOLTINO 91 BRAVARIJA MIHOČINEC
SD Sutinska Vrela
 
  
MANGUPI VOLTINO 91 BRAVARIJA MIHOČINEC 
27. studenoga 2022.
MANGUPI VOLTINO 91 BRAVARIJA MIHOČINEC 3-0 SPORTSKE NOVOSTI
Dom sportova 2
MANGUPI VOLTINO 91 BRAVARIJA MIHOČINEC
 
SPORTSKE NOVOSTI
  
  
 
CATERING KVATRIĆ
3. prosinca 2022.
CATERING KVATRIĆ 12:30 MEDICINSKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU
Dom sportova 2
 
  
MEDICINSKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU
4. prosinca 2022.
18:20
Dom sportova 2
26. studenoga 2022.
MEDICINSKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU 4-1 MNE RECREATIVO
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
MEDICINSKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU
 
MNE RECREATIVO
  
  
 
MNK KVALITETNIH LJUDI 0 PROMILA
3. prosinca 2022.
MNK KVALITETNIH LJUDI 0 PROMILA 21:40 STORY BAR DUBRAVA
Dom sportova 2
 
  
STORY BAR DUBRAVA 
26. studenoga 2022.
STORY BAR DUBRAVA 3-0 ŠINKO CAR WASH
SŠD Dubrava
STORY BAR DUBRAVA
 
ŠINKO CAR WASH
  
  
 
CAFFE BAR LABIRINT
4. prosinca 2022.
CAFFE BAR LABIRINT 20:00 FUXTEC BRDOVEC
SD Sutinska Vrela
 
  
FUXTEC BRDOVEC TUPEK AUTO
27. studenoga 2022.
FUXTEC BRDOVEC 4-3 CB “BULL” KLANJEC
SD Sutinska Vrela
FUXTEC BRDOVEC
 
CB “BULL” KLANJEC
  
  
 
RESTORAN DIONIZ & CB A1
27. studenoga 2022.
RESTORAN DIONIZ & CB A1 0-1 TUPEK AUTO
Dom sportova 2
 
 TUPEK AUTO
TUPEK AUTO 
26. studenoga 2022.
TUPEK AUTO 2-1 CAFFE BAR JEDANAESTERAC
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
TUPEK AUTO
 
CAFFE BAR JEDANAESTERAC