Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 BIGBANG CAMMEO TEAM
 
2. prosinca 2018.
BIGBANG CAMMEO TEAM 3-0 MNK TIĆI
Dom sportova
 
 
 
 
 BIGBANG CAMMEO TEAM
 
22. prosinca 2018.
BIGBANG CAMMEO TEAM 20:20 KONOBA KAMEN-CB NITA
Dom sportova
 
ZLATARA „NAJO“
1. prosinca 2018.
ZLATARA „NAJO“ 1-8 MNK TIĆI
Dom sportova
 
 MNK TIĆI
  
 
MNK TIĆI
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
20:50
Dom sportova
 
KONOBA KAMEN-CB NITA
25. studenoga 2018.
KONOBA KAMEN-CB NITA 5-3 DENTAL CENTAR LUKA ANČIĆ
Trnsko
 
 KONOBA KAMEN-CB NITA
 
2. prosinca 2018.
KONOBA KAMEN-CB NITA 4-2 CB DOWNTOWN
Dom sportova
 
DENTAL CENTAR LUKA ANČIĆ
 
 
 KONOBA KAMEN-CB NITA
  
 
CB DOWNTOWN
1. prosinca 2018.
CB DOWNTOWN 1-0 BLINDO SPLIT
Dom sportova
 
 CB DOWNTOWN
  
 
BLINDO SPLIT
 
 
  
 
 
DIGISUN TISKARSTVO-SUPERSTRELA.COM
1. prosinca 2018.
DIGISUN TISKARSTVO-SUPERSTRELA.COM 2-0 SPORTSKE NOVOSTI
Dom sportova
 
 DIGISUN TISKARSTVO-SUPERSTRELA.COM
 
16. prosinca 2018.
DIGISUN TISKARSTVO-SUPERSTRELA.COM 20:50 DEVOTIO CONSULTING d.o.o.
Dubrava
 
SPORTSKE NOVOSTI
 
 
  
 
21. prosinca 2018.
21:50 ANTUNOVIĆ GROUP V.G. 10
Dom sportova
 
DEVOTIO CONSULTING d.o.o.
15. prosinca 2018.
DEVOTIO CONSULTING d.o.o. 3-2 COTRUGLI BUSINESS SCHOOL
Dom sportova
 
 DEVOTIO CONSULTING d.o.o.
  
 
COTRUGLI BUSINESS SCHOOL
 
 
  
  
 
ANTUNOVIĆ GROUP V.G. 10
9. prosinca 2018.
ANTUNOVIĆ GROUP V.G. 10 7-0 GOODFELLAS
Dom sportova
 
 ANTUNOVIĆ GROUP V.G. 10
MOST NEZAVISNIH LISTA
15. prosinca 2018.
ANTUNOVIĆ GROUP V.G. 10 6-0 NK JARUN INSERVIO
Dom sportova
2. prosinca 2018.
MOST NEZAVISNIH LISTA 0-2 GOODFELLAS
Dubrava
GOODFELLAS
 
GOODFELLAS
 ANTUNOVIĆ GROUP V.G. 10
  
 
NK JARUN INSERVIO
2. prosinca 2018.
NK JARUN INSERVIO 4-3 KARLIKO & KERSCHOFFSET
Dom sportova
 
 NK JARUN INSERVIO
  
 
KARLIKO & KERSCHOFFSET
 
 
 
 
 
PODSTRANA-JARUNSKI DVORI
24. studenoga 2018.
PODSTRANA-JARUNSKI DVORI 3-0 KAK ĆEMO SE ZVAT
Dubrava
 
 PODSTRANA-JARUNSKI DVORI
 
15. prosinca 2018.
PODSTRANA-JARUNSKI DVORI 3-0 ŽUJA JE ZAKON
Trnsko
 
KAK ĆEMO SE ZVAT
 
 
 PODSTRANA-JARUNSKI DVORI
 
21. prosinca 2018.
PODSTRANA-JARUNSKI DVORI 18:30 KOMUNALAC VRBOVEC
Dom sportova
 
ŽUJA JE ZAKON
2. prosinca 2018.
ŽUJA JE ZAKON 6-3 ŠD REMETINEC
Dubrava
 
 ŽUJA JE ZAKON
  
 
ŠD REMETINEC
 
 
  
 
22. prosinca 2018.
21:10
Dom sportova
 
SUPERSPORT CASINO
25. studenoga 2018.
SUPERSPORT CASINO 5-1 CB LEA BORONGAJ
Trnsko
 
 SUPERSPORT CASINO
 
8. prosinca 2018.
SUPERSPORT CASINO 2-3 KOMUNALAC VRBOVEC
Dubrava
 
CB LEA BORONGAJ
 
 
 KOMUNALAC VRBOVEC
  
 
COFFEE TEAM
2. prosinca 2018.
COFFEE TEAM 1-2 KOMUNALAC VRBOVEC
Dom sportova
 
 KOMUNALAC VRBOVEC
  
 
KOMUNALAC VRBOVEC
 
 
  
  
 
ZAGREBAČKA PIVOVARA
1. prosinca 2018.
ZAGREBAČKA PIVOVARA 0-4 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ-TROPICANA
Dom sportova
 
 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ-TROPICANA
 
2. prosinca 2018.
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ-TROPICANA 4-0 FRANKO I PRIJATELJI
Dom sportova
 
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ-TROPICANA
 
 
 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ-TROPICANA
 
21. prosinca 2018.
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ-TROPICANA 20:10
Dom sportova
 
FRANKO I PRIJATELJI
1. prosinca 2018.
FRANKO I PRIJATELJI 3-1 MNK TRAVARI-CB TROPICANA
Dom sportova
 
 FRANKO I PRIJATELJI
  
 
MNK TRAVARI-CB TROPICANA
 
 
  
  
 
RUDNICI BOKSITA JAJCE
8. prosinca 2018.
RUDNICI BOKSITA JAJCE 1-5 CBF PRESTIGE A&M STIL ŠIMIĆ
Dubrava
 
 CBF PRESTIGE A&M STIL ŠIMIĆ
AGAPAO VILLAS
16. prosinca 2018.
CBF PRESTIGE A&M STIL ŠIMIĆ 18:10 GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE
Dubrava
25. studenoga 2018.
AGAPAO VILLAS 9-10 CBF PRESTIGE A&M STIL ŠIMIĆ
Trnsko
CBF PRESTIGE A&M STIL ŠIMIĆ
 
CBF PRESTIGE A&M STIL ŠIMIĆ
  
  
 
CAFFE BAR BABIĆ
1. prosinca 2018.
CAFFE BAR BABIĆ 0-2 GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE
Dom sportova
 
 GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE
  
 
GARDEN BAR AUTOŠKOLA SVETICE