Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 BIBERON – KOESTLIN
 
12. prosinca 2021.
BIBERON – KOESTLIN 19:20 FILPRO
Dom sportova
 
 
 
 
  
 
19. prosinca 2021.
18:20
Dom sportova
 
MNK LUČELNICA
28. studenoga 2021.
MNK LUČELNICA 4-8 FILPRO
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 FILPRO
  
 
FILPRO
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
19:00
Dom sportova
 
SPORTSKE NOVOSTI
28. studenoga 2021.
SPORTSKE NOVOSTI 0-7 INSTITUT ZA PROMICANJE I RAZVOJ DOLINE NERETVE
Dom sportova
 
 INSTITUT ZA PROMICANJE I RAZVOJ DOLINE NERETVE
 
12. prosinca 2021.
INSTITUT ZA PROMICANJE I RAZVOJ DOLINE NERETVE 11:50 TESLA’S BAR JARUN
Dom sportova
 
INSTITUT ZA PROMICANJE I RAZVOJ DOLINE NERETVE
 
 
  
  
 
ŠIJA PORTORIKO
28. studenoga 2021.
ŠIJA PORTORIKO 5-6 TESLA’S BAR JARUN
Dom sportova
 
 TESLA’S BAR JARUN
DECATHLON 
27. studenoga 2021.
DECATHLON 0-3 TESLA’S BAR JARUN
SŠD Dubrava
TESLA’S BAR JARUN
 
TESLA’S BAR JARUN
  
  
 
COZY BAR COFFEE&WINE
5. prosinca 2021.
COZY BAR COFFEE&WINE 12:30 CB SEA WOLF
SŠD Dubrava
 
  
CB SEA WOLF
12. prosinca 2021.
13:30
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
27. studenoga 2021.
CB SEA WOLF 3-0 MNK ŠKOVET MARAGENT
Dom sportova
CB SEA WOLF
 
MNK ŠKOVET MARAGENT
  
 
19. prosinca 2021.
16:40
Dom sportova
 
SIMPA
4. prosinca 2021.
SIMPA 10:00 OPG SRPAK – JAKŠIĆ INTERIJERI
Dom sportova
 
  
  
 
OPG SRPAK – JAKŠIĆ INTERIJERI
 
 
  
  
 
SIGNIFICO
5. prosinca 2021.
SIGNIFICO 10:50 ZVONAREK SISTEMI
Dom sportova
 
  
 
11. prosinca 2021.
16:50 KERSCHOFFSET I BISTRO FLORES
SŠD Dubrava
 
ZVONAREK SISTEMI
 
 
  
  
 
DOMINO MALING KORKYRA
28. studenoga 2021.
DOMINO MALING KORKYRA 0-3 KERSCHOFFSET I BISTRO FLORES
Dom sportova
 
 KERSCHOFFSET I BISTRO FLORES
  
 
KERSCHOFFSET I BISTRO FLORES
 
 
 
 
 
JUICY MARASKA
11. prosinca 2021.
JUICY MARASKA 18:30 FBI TERETANA
Dom sportova
 
  
 
12. prosinca 2021.
19:20
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
FBI TERETANA
 
 
  
 
20. prosinca 2021.
21:00
Dom sportova
 
KONTROL BIRO TEATRO BAR ZADAR
4. prosinca 2021.
KONTROL BIRO TEATRO BAR ZADAR 11:40 RESTORAN BEŠTIJA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
  
 
RESTORAN BEŠTIJA
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
17:00
Dom sportova
 
COCA-COLA
5. prosinca 2021.
COCA-COLA 11:40
Dom sportova
 
  
ČULINE-TRIPČIĆ-PRIDRAGA
12. prosinca 2021.
11:00 MNE DYNAMIC
Dom sportova
4. prosinca 2021.
ČULINE-TRIPČIĆ-PRIDRAGA 21:40 SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC
Dom sportova
 
 
SPORTSKO DRUŠTVO ĐURMANEC
  
  
 
MNE DYNAMIC
28. studenoga 2021.
MNE DYNAMIC 3-0 MNK TERMIN
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MNE DYNAMIC
MNK TERMIN 
27. studenoga 2021.
MNK TERMIN 3-0 RESTORAN NADA VUKOVAR
SŠD Dubrava
MNK TERMIN
 
RESTORAN NADA VUKOVAR
  
  
 
CAFFE BAR FENIX-PODRAVSKE NOĆI & MŠ COMPANY
4. prosinca 2021.
CAFFE BAR FENIX-PODRAVSKE NOĆI & MŠ COMPANY 10:50 PEKARNA JAGIĆ
Dom sportova
 
  
PEKARNA JAGIĆ
5. prosinca 2021.
18:20
SŠD Dubrava
28. studenoga 2021.
PEKARNA JAGIĆ 3-2 STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
Dom sportova
PEKARNA JAGIĆ
 
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
  
 
20. prosinca 2021.
18:30
Dom sportova
 
GRADITELJSTVO MERKAŠ
4. prosinca 2021.
GRADITELJSTVO MERKAŠ 12:30 HUMANITARNA UDRUGA ANTONIO JURJEVIĆ
Dom sportova
 
  
  
 
HUMANITARNA UDRUGA ANTONIO JURJEVIĆ
 
 
  
  
 
ŠD REMETINEC
4. prosinca 2021.
ŠD REMETINEC 12:30 GEOMARIN-TERASA VRTIĆ
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
 
12. prosinca 2021.
20:10 PROMOTIONPLAY-KAMGRAD
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
GEOMARIN-TERASA VRTIĆ
 
 
  
  
 
DINAMO OBREŽ
28. studenoga 2021.
DINAMO OBREŽ 0-6 PROMOTIONPLAY-KAMGRAD
Dom sportova
 
 PROMOTIONPLAY-KAMGRAD
  
 
PROMOTIONPLAY-KAMGRAD