Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
 
16. prosinca 2018.
MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 5-3 POLIKLINIKA RIBNJAK
Dom sportova
 
 
 
 
 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
 
20. prosinca 2018.
MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 21:00 CROATIA OSIGURANJE
Dom sportova
 
POLIKLINIKA RIBNJAK
24. studenoga 2018.
POLIKLINIKA RIBNJAK 2-1 POLIKLINIKA DR. ŽUGAJ-CB CORTO
Dubrava
 
 POLIKLINIKA RIBNJAK
  
 
POLIKLINIKA DR. ŽUGAJ-CB CORTO
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
18:50
Dom sportova
 
ELBI
24. studenoga 2018.
ELBI 6-1 PELIKS KAPETANOVIĆ SISTEMI
Dubrava
 
 ELBI
 
2. prosinca 2018.
ELBI 1-4 CROATIA OSIGURANJE
Dubrava
 
PELIKS KAPETANOVIĆ SISTEMI
 
 
 CROATIA OSIGURANJE
  
 
KORTING d.o.o.
24. studenoga 2018.
KORTING d.o.o. 3-5 CROATIA OSIGURANJE
Dubrava
 
 CROATIA OSIGURANJE
  
 
CROATIA OSIGURANJE
 
 
  
 
 
MNK KVALITETNIH LJUDI 0 PROMILA
2. prosinca 2018.
MNK KVALITETNIH LJUDI 0 PROMILA 0-4 RBA
Dubrava
 
 RBA
 
16. prosinca 2018.
RBA 3-1 MARKOS AMBALAŽA
Dubrava
 
RBA
 
 
 RBA
 
22. prosinca 2018.
RBA 13:40 PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR
Dom sportova
 
MARKOS AMBALAŽA
9. prosinca 2018.
MARKOS AMBALAŽA 3-0 MNK TERMIN
Dom sportova
 
 MARKOS AMBALAŽA
  
 
MNK TERMIN
 
 
  
  
 
CORINTHIANS
9. prosinca 2018.
CORINTHIANS 1-10 PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR
Dom sportova
 
 PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR
PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR
15. prosinca 2018.
PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR 2-1 AUTOELEKTRIKA KRUNO
Dom sportova
2. prosinca 2018.
PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR 6-2 CB FLASH ZAGREBPROKROM d.o.o.
Dom sportova
PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR
 
CB FLASH ZAGREBPROKROM d.o.o.
 PROMOTIONPLAY-PIZZA BAR
  
 
AUTOELEKTRIKA KRUNO
8. prosinca 2018.
AUTOELEKTRIKA KRUNO 2-1 NIKŠIĆ AUTOMOBILI-CVJEĆARNICA LAMPAŠ
Dubrava
 
 AUTOELEKTRIKA KRUNO
  
 
NIKŠIĆ AUTOMOBILI-CVJEĆARNICA LAMPAŠ
 
 
 
 
 
QUATTRO LEONES
15. prosinca 2018.
QUATTRO LEONES 6-1 DE VITO
Dom sportova
 
 QUATTRO LEONES
 
16. prosinca 2018.
QUATTRO LEONES 5-1 MATAN-PROMET BAŠTIJANOVA
Dubrava
 
DE VITO
 
 
 QUATTRO LEONES
 
20. prosinca 2018.
QUATTRO LEONES 18:30 AUTOŠKOLA AK MIRAMARE-CB BENSTON
Dom sportova
 
RESTORAN TIHI GAJ
25. studenoga 2018.
RESTORAN TIHI GAJ 0-2 MATAN-PROMET BAŠTIJANOVA
Trnsko
 
 MATAN-PROMET BAŠTIJANOVA
  
 
MATAN-PROMET BAŠTIJANOVA
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
15:00
Dom sportova
 
METEORA PRODUKCIJA
2. prosinca 2018.
METEORA PRODUKCIJA 3-4 AUTOŠKOLA AK MIRAMARE-CB BENSTON
Dubrava
 
 AUTOŠKOLA AK MIRAMARE-CB BENSTON
 
8. prosinca 2018.
AUTOŠKOLA AK MIRAMARE-CB BENSTON 2-1 ART METALI JUNAJTED
Dubrava
 
AUTOŠKOLA AK MIRAMARE-CB BENSTON
 
 
 AUTOŠKOLA AK MIRAMARE-CB BENSTON
  
 
ARGENTUM
2. prosinca 2018.
ARGENTUM 0-3 ART METALI JUNAJTED
Dubrava
 
 ART METALI JUNAJTED
  
 
ART METALI JUNAJTED
 
 
  
  
 
MNK KOBILJAK
24. studenoga 2018.
MNK KOBILJAK 6-3 ZABA
Dubrava
 
 MNK KOBILJAK
 
8. prosinca 2018.
MNK KOBILJAK 1-4 ŠPARTA ELEKTRA
Dubrava
 
ZABA
 
 
 ŠPARTA ELEKTRA
 
22. prosinca 2018.
ŠPARTA ELEKTRA 17:50 TRUMM
Dom sportova
 
PRVI PO REDU
25. studenoga 2018.
PRVI PO REDU 1-3 ŠPARTA ELEKTRA
Trnsko
 
 ŠPARTA ELEKTRA
  
 
ŠPARTA ELEKTRA
 
 
  
  
 
MJEŠANCI
15. prosinca 2018.
MJEŠANCI 1-8 TRUMM
Dom sportova
 
 TRUMM
TRUMM
16. prosinca 2018.
TRUMM 4-3 JAKO SPORT SVETI JOSIP DUGI RAT
Dom sportova
8. prosinca 2018.
TRUMM 3-1 CAFFE BAR MORETTO
Dubrava
TRUMM
 
CAFFE BAR MORETTO
 TRUMM
  
 
MNK SAMBA
15. prosinca 2018.
MNK SAMBA 2-5 JAKO SPORT SVETI JOSIP DUGI RAT
Dom sportova
 
 JAKO SPORT SVETI JOSIP DUGI RAT
  
 
JAKO SPORT SVETI JOSIP DUGI RAT