Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 BIBERON MARASKA
 
16. prosinca 2018.
BIBERON MARASKA 5-6 TUPEK AUTO
Dom sportova
 
 
 
 
 TUPEK AUTO
 
22. prosinca 2018.
TUPEK AUTO 18:40 PINKDROIDS
Dom sportova
 
MALI JAPAN RAŽINE
15. prosinca 2018.
MALI JAPAN RAŽINE 1-2 TUPEK AUTO
Dom sportova
 
 TUPEK AUTO
  
 
TUPEK AUTO
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
17:50
Dom sportova
 
SUPERSPORT KLADIONICA
25. studenoga 2018.
SUPERSPORT KLADIONICA 5-4 STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR-SPLAT
Trnsko
 
 SUPERSPORT KLADIONICA
 
16. prosinca 2018.
SUPERSPORT KLADIONICA 0-4 PINKDROIDS
Dom sportova
 
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR-SPLAT
 
 
 PINKDROIDS
  
 
PINKDROIDS
2. prosinca 2018.
PINKDROIDS 3-2 PRESEKA-T.D.
Dubrava
 
 PINKDROIDS
  
 
PRESEKA-T.D.
 
 
  
 
 
MNK MC PLUS-TISKARA DIKOPA
24. studenoga 2018.
MNK MC PLUS-TISKARA DIKOPA 4-3 MNK BELICA BAT
Dubrava
 
 MNK MC PLUS-TISKARA DIKOPA
 
16. prosinca 2018.
MNK MC PLUS-TISKARA DIKOPA 4-0 MERADOG
Dom sportova
 
MNK BELICA BAT
 
 
 MNK MC PLUS-TISKARA DIKOPA
 
22. prosinca 2018.
MNK MC PLUS-TISKARA DIKOPA 14:30 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
Dom sportova
 
MERADOG
2. prosinca 2018.
MERADOG 1-0 OŽUJSKO-CB LULA-CB VOLTA
Dom sportova
 
 MERADOG
  
 
OŽUJSKO-CB LULA-CB VOLTA
 
 
  
  
 
MNK „SVETI ANTUN“
15. prosinca 2018.
MNK „SVETI ANTUN“ 1-3 GARANTA
Trnsko
 
 GARANTA
GARANTA
16. prosinca 2018.
GARANTA 0-2 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
Dom sportova
25. studenoga 2018.
GARANTA 9-3 CROATIAN RED CROSS ALL STAR
Trnsko
GARANTA
 
CROATIAN RED CROSS ALL STAR
 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
  
 
ROST ŠPORT
1. prosinca 2018.
ROST ŠPORT 3-4 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
Dom sportova
 
 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
  
 
DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
 
 
 
 
 
AUTO SERVISNA OPREMA PONOS KRAPINA
9. prosinca 2018.
AUTO SERVISNA OPREMA PONOS KRAPINA 3-4 PLAYBOX-MR. JACK
Dom sportova
 
 PLAYBOX-MR. JACK
 
16. prosinca 2018.
PLAYBOX-MR. JACK 1-2 DRIBBLING SPORT BAR
Dom sportova
 
PLAYBOX-MR. JACK
 
 
 DRIBBLING SPORT BAR
 
22. prosinca 2018.
DRIBBLING SPORT BAR 12:00 CAFFE BAR BARCA
Dom sportova
 
KONOBA FRAN KRSTO FRANKOPAN
2. prosinca 2018.
KONOBA FRAN KRSTO FRANKOPAN 0-2 DRIBBLING SPORT BAR
Dubrava
 
 DRIBBLING SPORT BAR
  
 
DRIBBLING SPORT BAR
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
12:30
Dom sportova
 
CENTAR – ŠKUDAR
24. studenoga 2018.
CENTAR – ŠKUDAR 1-2 CARWIZ
Dubrava
 
 CARWIZ
 
16. prosinca 2018.
CARWIZ 1-4 CAFFE BAR BARCA
Dom sportova
 
CARWIZ
 
 
 CAFFE BAR BARCA
  
 
CAFFE BAR BARCA
9. prosinca 2018.
CAFFE BAR BARCA 4-0 FINDIT WEB SHOP FAVELA
Dom sportova
 
 CAFFE BAR BARCA
  
 
FINDIT WEB SHOP FAVELA
 
 
  
  
 
MNK ČULIN MLIN
25. studenoga 2018.
MNK ČULIN MLIN 4-0 ZAPI LOGI
Trnsko
 
 MNK ČULIN MLIN
 
16. prosinca 2018.
MNK ČULIN MLIN 7-0 MNK LOŠINJ
Dubrava
 
ZAPI LOGI
 
 
 MNK ČULIN MLIN
 
22. prosinca 2018.
MNK ČULIN MLIN 12:50 RITZ CLUB
Dom sportova
 
MNK LOŠINJ
2. prosinca 2018.
MNK LOŠINJ 3-1 MALONOGOMETNA EKIPA „DYNAMIC“
Dubrava
 
 MNK LOŠINJ
  
 
MALONOGOMETNA EKIPA „DYNAMIC“
 
 
  
  
 
ZAGORJE INTERNATIONAL
2. prosinca 2018.
ZAGORJE INTERNATIONAL 0-6 PIZZERIA VIVA
Dubrava
 
 PIZZERIA VIVA
HERS POPOVEC
15. prosinca 2018.
PIZZERIA VIVA 0-6 RITZ CLUB
Trnsko
25. studenoga 2018.
HERS POPOVEC 1-4 PIZZERIA VIVA
Trnsko
PIZZERIA VIVA
 
PIZZERIA VIVA
 RITZ CLUB
  
 
RITZ CLUB
2. prosinca 2018.
RITZ CLUB 4-3 MNK CLIO
Dom sportova
 
 RITZ CLUB
  
 
MNK CLIO