Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI
 
12. prosinca 2021.
PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI 20:10
Dom sportova
 
 
 
 
  
 
19. prosinca 2021.
19:10
Dom sportova
 
MNK BARAKA
11. prosinca 2021.
MNK BARAKA 17:40 ZAGORJE INTERNATIONAL
Dom sportova
 
  
  
 
ZAGORJE INTERNATIONAL
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
21:00
Dom sportova
 
NO 1 FUSSBODENTECHNIK
28. studenoga 2021.
NO 1 FUSSBODENTECHNIK 4-1 BRUX-GRAD TORA
Dom sportova
 
 NO 1 FUSSBODENTECHNIK
 
12. prosinca 2021.
NO 1 FUSSBODENTECHNIK 11:50 MISTERAL & BAR SAFIR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
BRUX-GRAD TORA
 
 
  
  
 
RESTAURANT RUSTICA
28. studenoga 2021.
RESTAURANT RUSTICA 0-5 MISTERAL & BAR SAFIR
Dom sportova
 
 MISTERAL & BAR SAFIR
MISTERAL & BAR SAFIR 
27. studenoga 2021.
MISTERAL & BAR SAFIR 3-0 MNK ZSZ MLJET
SŠD Dubrava
MISTERAL & BAR SAFIR
 
MNK ZSZ MLJET
  
  
 
SELECT FOOD
28. studenoga 2021.
SELECT FOOD 2-1 MD TOMURAD
Dom sportova
 
 SELECT FOOD
MD TOMURAD
12. prosinca 2021.
SELECT FOOD 11:00
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
27. studenoga 2021.
MD TOMURAD 4-3 FURIOUS EXPRESS & PILANA DRAGANIĆ
SŠD Dubrava
MD TOMURAD
 
FURIOUS EXPRESS & PILANA DRAGANIĆ
  
 
19. prosinca 2021.
17:30
Dom sportova
 
PIZZERIA NA PIKETU
4. prosinca 2021.
PIZZERIA NA PIKETU 10:50 CENTAR ŠKUDAR – SLAVEK I PRIJATELJI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
  
 
CENTAR ŠKUDAR – SLAVEK I PRIJATELJI
 
 
  
  
 
VINTAGE INDUSTRIAL BAR
27. studenoga 2021.
VINTAGE INDUSTRIAL BAR 1-2 SPANERIJA
SŠD Dubrava
 
 SPANERIJA
 
5. prosinca 2021.
SPANERIJA 10:50
SŠD Dubrava
 
SPANERIJA
 
 
  
  
 
BENC – ELMO
4. prosinca 2021.
BENC – ELMO 21:40 KREŠIMIR KETA BANDIĆ
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
  
 
KREŠIMIR KETA BANDIĆ
 
 
 
 
 
CAMMEO BIG BANG TEAM
4. prosinca 2021.
CAMMEO BIG BANG TEAM 20:00 CB LULA – VENECIJA
Dom sportova
 
  
 
11. prosinca 2021.
18:30
SŠD Dubrava
 
CB LULA – VENECIJA
 
 
  
 
20. prosinca 2021.
17:40
Dom sportova
 
ZAGREB COLORS
5. prosinca 2021.
ZAGREB COLORS 21:40 PIZZERIA VIVA
SŠD Dubrava
 
  
  
 
PIZZERIA VIVA
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
15:00
Dom sportova
 
MNK MILNA
4. prosinca 2021.
MNK MILNA 20:00 KOLICA TRANSPORTI
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
 
5. prosinca 2021.
10:00 RITZ CLUB
Dom sportova
 
KOLICA TRANSPORTI
 
 
  
  
 
RITZ CLUB
28. studenoga 2021.
RITZ CLUB 2-1 ČOZ METALI – CAFFE BAR MOJITO
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 RITZ CLUB
ČOZ METALI – CAFFE BAR MOJITO 
27. studenoga 2021.
ČOZ METALI – CAFFE BAR MOJITO 3-1 BAJDA I PRIJATELJI
SŠD Dubrava
ČOZ METALI – CAFFE BAR MOJITO
 
BAJDA I PRIJATELJI
  
  
 
MNK TIĆI
4. prosinca 2021.
MNK TIĆI 20:50 HINING-PRO
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
CB LABIRINT
5. prosinca 2021.
10:00 CAFFE BAR “IVANAC” SELINE
SŠD Dubrava
28. studenoga 2021.
CB LABIRINT 2-5 HINING-PRO
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
HINING-PRO
 
HINING-PRO
  
 
19. prosinca 2021.
15:00
Dom sportova
 
CAFFE BAR “IVANAC” SELINE
28. studenoga 2021.
CAFFE BAR “IVANAC” SELINE 2-1 GORENC TRANSPORTI
Dom sportova
 
 CAFFE BAR “IVANAC” SELINE
  
 
GORENC TRANSPORTI
 
 
  
  
 
SAMO TREBA DELATI
28. studenoga 2021.
SAMO TREBA DELATI 1-3 MANGUPI VOLTINO 91 ZG ZAPAD
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MANGUPI VOLTINO 91 ZG ZAPAD
 
11. prosinca 2021.
MANGUPI VOLTINO 91 ZG ZAPAD 17:40
SŠD Dubrava
 
MANGUPI VOLTINO 91 ZG ZAPAD
 
 
  
  
 
KAB STUDIO
5. prosinca 2021.
KAB STUDIO 20:00 ARGENTUM
SŠD Dubrava
 
  
  
 
ARGENTUM