Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI
 
9. prosinca 2018.
PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI 2-0 JELENA TRADE
Dom sportova
 
 
 
 
 PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI
 
22. prosinca 2018.
PIZZERIA STARI ZAGREB-BORONGAJ LUGOVI 22:10
Dom sportova
 
JELENA TRADE
24. studenoga 2018.
JELENA TRADE 5-3 SLOW COW
Dubrava
 
 JELENA TRADE
  
 
SLOW COW
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
19:50
Dom sportova
 
BEZ SPONZORA
2. prosinca 2018.
BEZ SPONZORA 2-5 OŠTREK GRADNJA&CB MAROCCHINO
Dom sportova
 
 OŠTREK GRADNJA&CB MAROCCHINO
 
16. prosinca 2018.
OŠTREK GRADNJA&CB MAROCCHINO 16:30 CAFFE BAR KISS-MNK GOLI VRH
Dubrava
 
OŠTREK GRADNJA&CB MAROCCHINO
 
 
  
  
 
JARUN
1. prosinca 2018.
JARUN 2-7 CAFFE BAR KISS-MNK GOLI VRH
Dom sportova
 
 CAFFE BAR KISS-MNK GOLI VRH
  
 
CAFFE BAR KISS-MNK GOLI VRH
 
 
  
 
 
PIMONT ZAGREB
2. prosinca 2018.
PIMONT ZAGREB 4-1 RTVS VUKELIĆ CB CASABLANCA
Dubrava
 
 PIMONT ZAGREB
 
16. prosinca 2018.
PIMONT ZAGREB 5-4 BILIĆ ERIĆ SECURITY
Dubrava
 
RTVS VUKELIĆ CB CASABLANCA
 
 
 PIMONT ZAGREB
 
22. prosinca 2018.
PIMONT ZAGREB 17:00 TRANSPORTI ŽIVINA
Dom sportova
 
BILIĆ ERIĆ SECURITY
9. prosinca 2018.
BILIĆ ERIĆ SECURITY 3-2 SELO LJUBAVI PIVOVARNA RESSEL
Dom sportova
 
 BILIĆ ERIĆ SECURITY
  
 
SELO LJUBAVI PIVOVARNA RESSEL
 
 
  
  
 
CB TALIR PREČKO
9. prosinca 2018.
CB TALIR PREČKO 1-8 TRANSPORTI ŽIVINA
Dom sportova
 
 TRANSPORTI ŽIVINA
TRANSPORTI ŽIVINA
15. prosinca 2018.
TRANSPORTI ŽIVINA 5-1 GORENC TRANSPORTI
Trnsko
8. prosinca 2018.
TRANSPORTI ŽIVINA 3-1 MNK 4 ASA-SPORT BILLY
Dubrava
TRANSPORTI ŽIVINA
 
MNK 4 ASA-SPORT BILLY
 TRANSPORTI ŽIVINA
  
 
GORENC TRANSPORTI
24. studenoga 2018.
GORENC TRANSPORTI 3-1 CENTROPLINOMONT-KERATERM
Dubrava
 
 GORENC TRANSPORTI
  
 
CENTROPLINOMONT-KERATERM
 
 
 
 
 
TIM KABEL
9. prosinca 2018.
TIM KABEL 4-3 REZIDENCIJA KASTELAN
Dom sportova
 
 TIM KABEL
 
16. prosinca 2018.
TIM KABEL 18:20 BOL SPLIT LA LUNA CAFFE
Dom sportova
 
REZIDENCIJA KASTELAN
 
 
  
 
20. prosinca 2018.
19:10 BIO-VET
Dom sportova
 
PRIGORSKI.HR
15. prosinca 2018.
PRIGORSKI.HR 5-6 BOL SPLIT LA LUNA CAFFE
Dom sportova
 
 BOL SPLIT LA LUNA CAFFE
  
 
BOL SPLIT LA LUNA CAFFE
 
 
  
 
23. prosinca 2018.
13:20
Dom sportova
 
KLESARSTVO MARTINČEVIĆ
2. prosinca 2018.
KLESARSTVO MARTINČEVIĆ 5-3 ŠPANSKO OŽUJSKO
Dom sportova
 
 KLESARSTVO MARTINČEVIĆ
 
15. prosinca 2018.
KLESARSTVO MARTINČEVIĆ 4-5 BIO-VET
Dom sportova
 
ŠPANSKO OŽUJSKO
 
 
 BIO-VET
  
 
BIO-VET
25. studenoga 2018.
BIO-VET 3-1 RESTORAN MAGAZINSKA KLET CB MOZART
Trnsko
 
 BIO-VET
  
 
RESTORAN MAGAZINSKA KLET CB MOZART
 
 
  
  
 
CB LABIRINT
25. studenoga 2018.
CB LABIRINT 4-1 CB TRAVNO
Trnsko
 
 CB LABIRINT
 
16. prosinca 2018.
CB LABIRINT 4-6 DENTAL CENTAR GRZELA-FUTURA DENTAL
Dubrava
 
CB TRAVNO
 
 
 DENTAL CENTAR GRZELA-FUTURA DENTAL
 
20. prosinca 2018.
DENTAL CENTAR GRZELA-FUTURA DENTAL 20:10
Dom sportova
 
DENTAL CENTAR GRZELA-FUTURA DENTAL
8. prosinca 2018.
DENTAL CENTAR GRZELA-FUTURA DENTAL 4-1 GRADITELJSTVO MERKAŠ
Dubrava
 
 DENTAL CENTAR GRZELA-FUTURA DENTAL
  
 
GRADITELJSTVO MERKAŠ
 
 
  
  
 
SPORTSKE NOVOSTI 2
9. prosinca 2018.
SPORTSKE NOVOSTI 2 0-4 NATURAVITA
Dom sportova
 
 NATURAVITA
PULSE NIGHT CLUB-STOCK d.o.o.
16. prosinca 2018.
NATURAVITA 20:50 CB DOBERMANN
Dom sportova
2. prosinca 2018.
PULSE NIGHT CLUB-STOCK d.o.o. 1-2 NATURAVITA
Dubrava
NATURAVITA
 
NATURAVITA
  
  
 
MNK PLOČE
9. prosinca 2018.
MNK PLOČE 0-4 CB DOBERMANN
Dom sportova
 
 CB DOBERMANN
  
 
CB DOBERMANN