Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 SPORTS BAR DRIBBLING AIR CASH
 
8. prosinca 2019.
SPORTS BAR DRIBBLING AIR CASH 2-1 HMNK MALI JAPAN RAŽINE
Dom sportova
 
 
 
 
 SPORTS BAR DRIBBLING AIR CASH
 
18. prosinca 2019.
SPORTS BAR DRIBBLING AIR CASH 20:10
Dom sportova
 
MNK DUDOVO BURE
30. studenoga 2019.
MNK DUDOVO BURE 0-1 HMNK MALI JAPAN RAŽINE
SŠD Dubrava
 
 HMNK MALI JAPAN RAŽINE
G – TOČKA 
23. studenoga 2019.
G – TOČKA 0-8 HMNK MALI JAPAN RAŽINE
SD Sutinska Vrela
HMNK MALI JAPAN RAŽINE
 
HMNK MALI JAPAN RAŽINE
  
 
22. prosinca 2019.
21:00
Dom sportova
 
CB TIN
30. studenoga 2019.
CB TIN 0-2 PEPSI OPOROVEC
SŠD Dubrava
 
 PEPSI OPOROVEC
PEPSI OPOROVEC
14. prosinca 2019.
PEPSI OPOROVEC 16:00 KREŠIMIR – KETA BANDIĆ
SŠD Dubrava
23. studenoga 2019.
PEPSI OPOROVEC 5-1 ZAGORJE INTERNATIONAL
SD Sutinska Vrela
PEPSI OPOROVEC
 
ZAGORJE INTERNATIONAL
  
  
 
MNK GOLI VRH
1. prosinca 2019.
MNK GOLI VRH 1-2 KREŠIMIR – KETA BANDIĆ
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 KREŠIMIR – KETA BANDIĆ
KREŠIMIR – KETA BANDIĆ 
30. studenoga 2019.
KREŠIMIR – KETA BANDIĆ 2-0 Š.U. BENKOVO
Dom sportova
KREŠIMIR – KETA BANDIĆ
 
Š.U. BENKOVO
  
 
Dom sportova
 
MERADOG
7. prosinca 2019.
MERADOG 2-3 MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
8. prosinca 2019.
MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT 4-1 COZY BAR
Dom sportova
23. studenoga 2019.
MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT 6-1 MOST NEZAVISNIH LISTA
SŠD Dubrava
MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
 
MOST NEZAVISNIH LISTA
 MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT
 
19. prosinca 2019.
MNK SVETI JOSIP DUGI RAT JAKO SPORT 17:40 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ & GOODLIFE FITNESS
Dom sportova
 
HORMANN-GOBI MONT
7. prosinca 2019.
HORMANN-GOBI MONT 5-6 COZY BAR
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 COZY BAR
MARCO POLO 
23. studenoga 2019.
MARCO POLO 0-3 COZY BAR
SŠD Dubrava
COZY BAR
 
COZY BAR
  
  
 
MNK BELICA BAT
24. studenoga 2019.
MNK BELICA BAT 2-1 PIZZERIA VIVA
SŠD Dubrava
 
 MNK BELICA BAT
 
8. prosinca 2019.
MNK BELICA BAT 1-3 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ & GOODLIFE FITNESS
Dom sportova
 
PIZZERIA VIVA
 
 
 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ & GOODLIFE FITNESS
  
 
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ & GOODLIFE FITNESS
7. prosinca 2019.
SVADBENI SALON BAGUŠIĆ & GOODLIFE FITNESS 3-0 MNK LOPAR
Dom sportova
 
 SVADBENI SALON BAGUŠIĆ & GOODLIFE FITNESS
  
 
MNK LOPAR
 
 
 
 
 
CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
1. prosinca 2019.
CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 4-2 BIO-VET
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
 
15. prosinca 2019.
CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 16:50 DARIO PROMET & PORTA ADRIATICA
SŠD Peščenica
 
BIO-VET
 
 
  
 
18. prosinca 2019.
17:40 CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
Dom sportova
 
ZAGORJE GRADNJA
7. prosinca 2019.
ZAGORJE GRADNJA 0-10 DARIO PROMET & PORTA ADRIATICA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 DARIO PROMET & PORTA ADRIATICA
TAXI BRAČIĆ 
23. studenoga 2019.
TAXI BRAČIĆ 0-1 DARIO PROMET & PORTA ADRIATICA
SD Sutinska Vrela
DARIO PROMET & PORTA ADRIATICA
 
DARIO PROMET & PORTA ADRIATICA
  
 
22. prosinca 2019.
17:00
Dom sportova
 
VATROGASAC BREZOVA NBD
7. prosinca 2019.
VATROGASAC BREZOVA NBD 1-5 MNK PLOČE
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MNK PLOČE
MNK PLOČE
8. prosinca 2019.
MNK PLOČE 0-4 CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
Dom sportova
1. prosinca 2019.
MNK PLOČE 1-0 7 ANGELS & ESCRIVA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
MNK PLOČE
 
7 ANGELS & ESCRIVA
 CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
  
 
METEORA PRODUKCIJA
1. prosinca 2019.
METEORA PRODUKCIJA 1-3 CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
LOCAL CAFE BAR 
24. studenoga 2019.
LOCAL CAFE BAR 0-3 CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
SŠD Dubrava
CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
 
CENTAR ŠKUDAR I TRANSPORTI ŽIVINA
  
  
 
ŠPANSKO OŽUJSKO
30. studenoga 2019.
ŠPANSKO OŽUJSKO 5-6 CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA
SŠD Dubrava
 
 CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA
MNK “LIKA ŠPORT”
14. prosinca 2019.
CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA 15:10 LIMOTEHNA I ZLATARNA NAJO
SŠD Dubrava
24. studenoga 2019.
MNK “LIKA ŠPORT” 0-3 CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA
SŠD Dubrava
CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA
 
CAFFE BAR STILL MNK KLUB 75 KOTORIBA
  
 
19. prosinca 2019.
16:50
Dom sportova
 
LIMOTEHNA I ZLATARNA NAJO
7. prosinca 2019.
LIMOTEHNA I ZLATARNA NAJO 1-0 ŠALATA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 LIMOTEHNA I ZLATARNA NAJO
OPG RADIŠA 
24. studenoga 2019.
OPG RADIŠA 0-3 ŠALATA
SŠD Dubrava
ŠALATA
 
ŠALATA
  
  
 
SUPERSPORT PREČKO
24. studenoga 2019.
SUPERSPORT PREČKO 0-3 EUROLIMBUS MATAN promet-MNK SASINA
SŠD Dubrava
 
 EUROLIMBUS MATAN promet-MNK SASINA
 
15. prosinca 2019.
EUROLIMBUS MATAN promet-MNK SASINA 17:40 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
EUROLIMBUS MATAN promet-MNK SASINA
 
 
  
  
 
DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
7. prosinca 2019.
DIMNJAČARSTVO „SOPOT“ 8-0 SPORTSKO DRUŠTVO POLJICA – MICROCLIMA d.o.o.
Dom sportova
 
 DIMNJAČARSTVO „SOPOT“
  
 
SPORTSKO DRUŠTVO POLJICA – MICROCLIMA d.o.o.