Pretkolo 1. kolo 2. kolo 3. kolo 1/8 finala 1/4 finala
      
 
 
 
 
 CB DOBERMANN
 
12. prosinca 2021.
CB DOBERMANN 18:30
Dom sportova
 
 
 
 
  
 
20. prosinca 2021.
20:10
Dom sportova
 
ODMZ
11. prosinca 2021.
ODMZ 20:10 SLJEME
SŠD Dubrava
 
  
  
 
SLJEME
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
20:00
Dom sportova
 
SUPERSPORT
27. studenoga 2021.
SUPERSPORT 9-2 MRAK RESTAURANT & BAR
Dom sportova
 
 SUPERSPORT
 
11. prosinca 2021.
SUPERSPORT 12:40 METALNA GALANTERIJA GORUPEC
SŠD Dubrava
 
MRAK RESTAURANT & BAR
 
 
  
  
 
METALNA GALANTERIJA GORUPEC
28. studenoga 2021.
METALNA GALANTERIJA GORUPEC 5-4 KUMOVI LINZ
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 METALNA GALANTERIJA GORUPEC
KUMOVI LINZ 
27. studenoga 2021.
KUMOVI LINZ 8-0 AMMULIE BY AURUM & VAG PERFORMANCE
Dom sportova
KUMOVI LINZ
 
AMMULIE BY AURUM & VAG PERFORMANCE
  
  
 
CB TERASA
28. studenoga 2021.
CB TERASA 0-3 PRIJEVOZNIK KAURIN
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 PRIJEVOZNIK KAURIN
PRIJEVOZNIK KAURIN
11. prosinca 2021.
PRIJEVOZNIK KAURIN 13:30 TAXI BRAČIĆ & CB SINFONIJA
SŠD Dubrava
27. studenoga 2021.
PRIJEVOZNIK KAURIN 3-1 RUPA & BOTA BAR, RANCH TERRA, R&A HOPE
Dom sportova
PRIJEVOZNIK KAURIN
 
RUPA & BOTA BAR, RANCH TERRA, R&A HOPE
  
 
19. prosinca 2021.
20:00
Dom sportova
 
PIZZERIA Z1
27. studenoga 2021.
PIZZERIA Z1 2-5 TAXI BRAČIĆ & CB SINFONIJA
Dom sportova
 
 TAXI BRAČIĆ & CB SINFONIJA
  
 
TAXI BRAČIĆ & CB SINFONIJA
 
 
  
  
 
BD
4. prosinca 2021.
BD 18:20 MNK PLOČE
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
 
5. prosinca 2021.
21:40
Dom sportova
 
MNK PLOČE
 
 
  
  
 
SPORT ONE
4. prosinca 2021.
SPORT ONE 18:20 DRIBBLING SPORTS BAR
Dom sportova
 
  
  
 
DRIBBLING SPORTS BAR
 
 
 
 
 
PLAYBOX-MR. JACK
5. prosinca 2021.
PLAYBOX-MR. JACK 19:10 GM SESVETE
Dom sportova
 
  
 
11. prosinca 2021.
13:30
Dom sportova
 
GM SESVETE
 
 
  
 
20. prosinca 2021.
21:50
Dom sportova
 
FACKELMANN
4. prosinca 2021.
FACKELMANN 17:30 G – TOČKA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
  
 
G – TOČKA
 
 
  
 
22. prosinca 2021.
22:00
Dom sportova
 
MNK GOSPODARI SVJETLA
5. prosinca 2021.
MNK GOSPODARI SVJETLA 12:30
Dom sportova
 
  
MERADOG
11. prosinca 2021.
14:20
SŠD Dubrava
4. prosinca 2021.
MERADOG 10:00 CORINTHIANS
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 
CORINTHIANS
  
  
 
JOLO APARTMANI ZAGREB
5. prosinca 2021.
JOLO APARTMANI ZAGREB 13:20 CVITA FOOD
Dom sportova
 
  
CVITA FOOD 
28. studenoga 2021.
CVITA FOOD 2-1 NK VRAPČE LUNATICS
Dom sportova
CVITA FOOD
 
NK VRAPČE LUNATICS
  
  
 
OPG IVAN
4. prosinca 2021.
OPG IVAN 11:40 KERATERM CENTROPLINOMONT
Dom sportova
 
  
KERATERM CENTROPLINOMONT
11. prosinca 2021.
12:40 4P MARKETINF
Dom sportova
28. studenoga 2021.
KERATERM CENTROPLINOMONT 4-1 POLIKLINIKA MILOJEVIĆ B
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
KERATERM CENTROPLINOMONT
 
POLIKLINIKA MILOJEVIĆ B
  
 
19. prosinca 2021.
20:50
Dom sportova
 
ZABA
27. studenoga 2021.
ZABA 3-4 4P MARKETINF
Dom sportova
 
 4P MARKETINF
  
 
4P MARKETINF
 
 
  
  
 
ŠALATA
4. prosinca 2021.
ŠALATA 15:00 BUDAK
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
 
5. prosinca 2021.
20:00
Dom sportova
 
BUDAK
 
 
  
  
 
TAHOGRAF
4. prosinca 2021.
TAHOGRAF 15:50 QUATTRO LEONES-DOMUS PLUS
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
  
  
 
QUATTRO LEONES-DOMUS PLUS