Pretkolo 1. kolo 2. kolo 1/8 finala 1/4 finala
     
 
 
 
 
 PROMOTIONPLAY MANDIS
 
8. prosinca 2019.
PROMOTIONPLAY MANDIS 4-1 AC MALEŠNICA
Dom sportova
 
 
 
 
 PROMOTIONPLAY MANDIS
 
20. prosinca 2019.
PROMOTIONPLAY MANDIS 19:20
Dom sportova
 
HBORSPORT
23. studenoga 2019.
HBORSPORT 4-6 AC MALEŠNICA
SD Sutinska Vrela
 
 AC MALEŠNICA
  
 
AC MALEŠNICA
 
 
  
 
21. prosinca 2019.
20:00
Dom sportova
 
MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
7. prosinca 2019.
MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 3-0 BRAVARIJA MIHOČINEC
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ
VG 2010
15. prosinca 2019.
MNK CVJETNO POLIKLINIKA MILOJEVIĆ 20:10 C.B. OFF-ON TONI I GOGO Zgi
SŠD Peščenica
24. studenoga 2019.
VG 2010 0-3 BRAVARIJA MIHOČINEC
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
BRAVARIJA MIHOČINEC
 
BRAVARIJA MIHOČINEC
  
  
 
C.B. OFF-ON TONI I GOGO Zgi
7. prosinca 2019.
C.B. OFF-ON TONI I GOGO Zgi 4-1 MNK PIROVAC
Dom sportova
 
 C.B. OFF-ON TONI I GOGO Zgi
  
 
MNK PIROVAC
 
 
 
 
 
SENJAK HOTELI
7. prosinca 2019.
SENJAK HOTELI 4-0 MNK RESTORAN PEPERINO-BIOGRAD n/m
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 SENJAK HOTELI
 
14. prosinca 2019.
SENJAK HOTELI 14:20 IPA – ZAGREB
SŠD Dubrava
 
MNK RESTORAN PEPERINO-BIOGRAD n/m
 
 
  
 
20. prosinca 2019.
16:00 SLANE SRDELE SINTAKSA
Dom sportova
 
IPA – ZAGREB
8. prosinca 2019.
IPA – ZAGREB 4-2 AESTHETICA DENTAL
SŠD Dubrava
 
 IPA – ZAGREB
AKTIV 
24. studenoga 2019.
AKTIV 0-6 AESTHETICA DENTAL
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
AESTHETICA DENTAL
 
AESTHETICA DENTAL
  
  
 
DT
1. prosinca 2019.
DT 0-2 SLANE SRDELE SINTAKSA
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 SLANE SRDELE SINTAKSA
STARI GRAD
8. prosinca 2019.
SLANE SRDELE SINTAKSA 3-1 PULPIT – FOTO „E“ BADROV
Dom sportova
24. studenoga 2019.
STARI GRAD 0-4 SLANE SRDELE SINTAKSA
SŠD Dubrava
SLANE SRDELE SINTAKSA
 
SLANE SRDELE SINTAKSA
 SLANE SRDELE SINTAKSA
  
 
STARA DVOJKA
1. prosinca 2019.
STARA DVOJKA 1-4 PULPIT – FOTO „E“ BADROV
ŠSD Boško Božić Pepsi – Trnsko
 
 PULPIT – FOTO „E“ BADROV
  
 
PULPIT – FOTO „E“ BADROV